Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi okozhatja? Két napja volt...

Mi okozhatja? Két napja volt egy pozitiv tesztem. A doki szerint lehet falsh eredmény is még.

Figyelt kérdés
Még aznap elkezdtem barnázgatni,tegnap óta szurkál a hasam. Meg fog jönni,vagy ez ez normális terhesség esetén is?
2016. ápr. 13. 16:23
 1/6 anonim ***** válasza:
88%
Dokit otthagy, Utrogestan felirat, keres egy normális dokit, aki akar foglalkozni a petezsákkal, az embrióval és később a magzattal is. Terhesség esetén nem normális, de az is lehet, hogy meg fog jönni. Vagy az, hogy épp elvetélsz.
2016. ápr. 13. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Utrogestant mielőbb beszerezni!! Az talán meggátolja h elvetélj! Terhesség alatt nem jó ha barnázol, semmiképpen nem jelent jót.
2016. ápr. 13. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Olvastam,hogy vizsgálat után ez elöfordulhat. De hány napig,illetve mekkora mennyiségnél tekinthető "normálisnak" ?
2016. ápr. 13. 18:54
 4/6 anonim ***** válasza:

Első kettő leírta, hogy nem, semeddig nem normális.

Kérni kell Duphastont vagy Utrogestant, ha beteg a magzat, ezek mellett sem marad meg, ha viszont egészséges, és csak egy kis progipótlás kell neki, akkor kapja meg.

Próbálj pihenni, szedjél kismama-vitamint, magnéziumot, és irány az orvos!

2016. ápr. 13. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
5 hetes terhes vagyok. Szó szerint elöntött a vér szombat reggelre! Biztos voltam benne, hogy spontán vetélés! Hívtam az orvosomat, semmi aggodalom nem volt benne, estére várt a magánrendelőbe. És tessék! igaza volt. Terhesség megvan, szabályos petezsák, már nőtt is. Mondtam, ez nagyon nagy vérzés volt, szinte kiömlött belőlem. Nem kell most azzal foglalkoznom azt mondta.Előfordul az elején ilyen. 38 éves vagyok, még ilyet nem is hallottam, de 20 éve az orvosom, toppon van mindenben, bízom benne.
2016. ápr. 13. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Az egyik barátnőm végig barnázott a 13. hétig, pedig ő kapott progipótlást már azelőtt, hogy tudta volna, hogy terhes (lombik volt). A másik barátnőm is barnázott az 5. és 6. héten több alkalommal, fájt az alhasa, ő semmit sem kapott rá a dokijától, azt mondta neki, ez gyakori és normális dolog a terhesség elején. Mindkettejüknél megmaradt a baba, már meg is születtek egészségesen. Szóval nem mindig jelent bajt a barnázás. Ettől függetlenül persze lehet, hogy nem marad meg a terhesség, de szurkolok, hogy ne így legyen!
2016. ápr. 13. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!