Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak ti hanyadik hettol...

Kismamak ti hanyadik hettol pocakosodtatok?

Figyelt kérdés

Elso vagy masodik?

Fiu vagy lany??

Ha van esetleg kepet tudtok felrakni,ha nem az se baj.


En meg csak 10hkm vagyok,igy meg semmi csak kivancsi vagyok,azt mondjak az elsovel sokara lesz nagy a pocakod,igaz??



2016. ápr. 13. 17:57
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
En 164cm 50kg-al kezdtem lapos hassal.. es hihetetlenul latszik mar a hasamon.. (persze magamhoz kepest) estere 2x akkora a puffadas miatt de reggel is nagy.. tegnap a csaladnak kiugrott a szeme mikor felhuztam a lenge felsomet :) es csak most leszek 10 hetes..:)
2016. ápr. 15. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 A kérdező kommentje:

Utolso de hat azt hogy nem lehet hogy az csak puffadas???

A baba meg nem lehet vagy tevedek??

Hat en nem vagyok a legvekonyabb,de vekony voltam,most meg van egy kis poci,de azt mondtak meg en is ugy tudom hogy az puffadas csak.

De ha tenyleg igaz akkor nagyon jo neked :)

2016. ápr. 15. 21:17
 23/28 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, látszik mennyire nem egyforma ez sem. Egyébként nekem a terhesség végére sem volt óriási pocakom.

Mikor mentem 24 hetesen terheléses cukorvizsgálatra szerintem az egyetlen voltam, akinek nem igazán volt még látványos pocakja. :) 168 centivel kezdtem egyébként és 61 kilóval szóval vékony sem voltam, de túlsúlyos sem. Hízni se híztam sokat. De szerintem nem lehet a logikát keresni a testalkatban sem, nagyon vékony (de magas) ismerősömnek sem volt nagyobb pocakja, mint nekem.

2016. ápr. 15. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
Tényleg azt mondják, hogy a 10. héten még inkább csak a puffadás látszik, de ha belegondolunk, ekkor a kismedencében már egy almánál is nagyobb méretű, a kezdeti állapothoz képest megnagyobbodott méh van, ami felfelé tolja a beleket. Szóval én el tudom képzelni, hogy akinek szűkebb a medencéje és nagyon vékony, annál a hasfal kidomborodása a 10. héten már nem csak a gázok, hanem az alulról növekedő méh következménye is lehet, még ha nem is maga a méh az, ami ott kidomborodik, hanem az általa felfelé nyomott belek.
2016. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
21-es vagyok igen ezert irtam hogy reggel is nagy a hasam, estig sokat eszek es eszmeletlen mennyire felpuffad .. de mondjuk mar hiztam 2kgot.. remelem 20kg korul megfogok allni.. a novereim 25-30 nal alltak meg ugyhogy picit felek ettol :)
2016. ápr. 15. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 A kérdező kommentje:

4-es hat mindenkinek mas,nekem is az egyik ismerosom,alacsony volt es vekony,de kis pocakja volt,a masiknak meg nagy.


21:47

En nekem is latszik valami,de lehet hogy nekem is az amit irtal hogy ahogy nyomja fol a meh a beleket vagy nem tudom.

En minden nap rosszul vagyok,hanyingerem van es semmi nem nagyon megy le a torkomon semmi,igy hizni se nagyon hizom es hanytam is igy inkabb fogytam.


21-es

Hat remeljuk nem fogsz sokat hizni,ha igen hat ez ellen nem tudsz sajnos mit csinalni,majd leadod.

2016. ápr. 16. 12:10
 27/28 anonim ***** válasza:
te kérdező21.hétől fogsz pockaosodni és 30. hétre látványos lesz a ruhádon hogy babád lesz
2016. máj. 11. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
mikor kezdet el végül látszani a pocid?
2021. aug. 16. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!