Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamak ti hanyadik hettol...

Kismamak ti hanyadik hettol pocakosodtatok?

Figyelt kérdés

Elso vagy masodik?

Fiu vagy lany??

Ha van esetleg kepet tudtok felrakni,ha nem az se baj.


En meg csak 10hkm vagyok,igy meg semmi csak kivancsi vagyok,azt mondjak az elsovel sokara lesz nagy a pocakod,igaz??



2016. ápr. 13. 17:57
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
Első, fiú, nagyjából 16héten kezdett látszani, de teljesen egyértelmű mindenki számára 20hetesen lett. De tényleg alkat függő is.
2016. ápr. 13. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
Nekem első terhesség, kisfiú. Az 5. héttől csinálunk heti egy fotót a hasamról a férjemmel (de ezt nem akarom közszemlére tenni :) ). A legelsőn deszka lapos volt a hasam (nem sportolok, de vékony, izmos alkatom van alapból), a 7. héten olyan, mintha többet ettem volna, a 8. héten már totál látszik a képen, hogy a gyomorszájamtól domborodik a hasam előre. Ez még lehet, hogy inkább csak a puffadás, meglassult emésztés miatt volt... :) Egymás mellé téve viszont pl. az 5. és 12. heti fotót nagyon látványos már a különbség. A 11. héten volt egy konferencia, amire elegáns nadrágot akartam volna felhúzni, de már két gatyámat se tudtam begombolni (pedig testsúlyom csak fél-egy kg-t nőtt még ekkor). A kollégáim sztreccs felsőkben a 16., 17. héten kezdték mondani, hogy már jól látszik a pocakom. Most 20 hetes vagyok, a főnököm már mindenhol előre enged és mamának szólít, mert annyira látszik... :D Ugyanolyan maradtam egyébként mindenhol (combra, karra egyelőre nem híztam), csak a hasam kerek és nagyon megnőttek a melleim is. A hétvégén egy férfi a kasszánál, egy pedig az ajtóban engedett mosolyogva előre, és a férjem meg is jegyezte, hogy "elkezdték idegenek is látni rajtad!" (egy olyan országban élünk, ahol ez nem általános csak azért, mert nő vagy). De igazuk van az előttem szólóknak, ez nagyon alkatfüggő. Az egyik barátnőmnek pl. csak a 7. hónapban kezdett látszani a pocakja, a másiknak a 20. héten már nagyon látványos volt.
2016. ápr. 13. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

18:14

Mar a 15.hettol lehetett latni??

Es olyan terhes pocak volt mar vagy akkor meg nem?

Gratulalok.


18:16

20hetesen ekkora lenne a hasad,hogy tobbnek neznek,az nagyon komoly :)

Gratulalok.


18:26

De hat azt mondjak hogy 13hetesen meg semmi nem latszik,max egy kis puffadas.

Neked normalisan lehetett latni?

Amit en hallottam,hogy elvileg a masodik gyereknel korabban eszre lehet venni.

Gratulalok mindkettohoz.


19:04

Gratulalok.

Hat igen elvileg 20.hettol no a hasad.


Utolso neked is gratulalok,igen a kepeken lehet eszre venni,hogy mas.

Igen ez igaz hogy alkattol fugg,van egy ismerosom akinek a 20.het elott mar lehetett latni hogy babat var,ami erdekes volt bar vekony is igy gyorsabban eszre vettek.

A masiknal meg kesobb indul be a has novekedes,en mar alig varom hogy lehessen nagyobb pocakom :)

Tudom boven sok is lesz,de most alig varom.

Olyan jo lehet :)


Es kinek milyen tunete volt/van?


Mindenkinek boldog babavarast!(persze aki varandos)

2016. ápr. 13. 21:58
 14/28 anonim ***** válasza:
41%

Én 53 kilóval indultam, most is annyi vagyok, és 12 hetes. Nem eszek többet, mint eddig, nem puffadok hálistennek és már kicsit látszik. Ez, hogy a 16. héttől emelkedik ki a has... marhaság! Honnan emelkedik ki? A 9. héttől kb 3-4 centivel a csont felett találtam a babát szívhangfigyelővel, azóta még magasabbra kúszik néha. És igen, a babát találtam meg, nem lehet összekeverni egy 70-es pulzust egy 160-assal. Szóval nem vagyok még kibékülve a dologgal, de sajna már látszik picit, férjem is szekál néha, hogy mekkora hasam van :) Ja és első baba!

(23 vagyok)

2016. ápr. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
100%

Találtam egy nagyon jó képsorozatot egy vékony lányról, nagyon szépen látszik, hogy növekszik a hasa:

[link]

2016. ápr. 14. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 A kérdező kommentje:

12:21


Gratulalok!☺

Es te honnan tudod,hogy a baba hogy van vagy hogy megvan-e??

En 10 hetes vagyok,elso baba es nem tudom mit kene ereznem ha jol an vagy ha nem.

Nem tudom,hat ezt irtak.

Te hallgatod a baba szivhangjat??

A szivhangfigyelo jo??Hat az biztos hogy meglehet kulonboztetni a kettot.Nem szeretned hogy nagy legyen a hasad vagy meg nem tudtal belegondolni??

Akkor mar 12 hetesen talan lehet majd latni egy picit?


Mindenkinek ment a zold kez ☺

2016. ápr. 15. 08:37
 17/28 A kérdező kommentje:
Ez tenyleg igaz ez a kepsor,neki mar a 10.hettol lehet latni.
2016. ápr. 15. 08:43
 18/28 anonim ***** válasza:

Csak nem tudtam még belegondolni hogy lassan elkezd nőni :)

Az első kérdést sajna nem értem, de a babát 2-3 naponta meg szoktam hallgatni, de csak 2-4 percig zavarom, mert egyből megvan és ha nem alszik el is mozdul alóla :) jó dolog szerintem, de nem annak, aki parás kismama, mert ha ne találja az ember, sokan befeszülnek. Volt, hogy én sem találtam, hát ez van, elbújt :) de jó, mikor még az ember nem érzi magát terhesnek (amíg meg nem mozdul a baba), meghallgatja a szívhangot és máris sokkal jobban érzi magát :)

2016. ápr. 15. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 A kérdező kommentje:

Igen ez nálam is pont igy van,még nem gondoltam bele a nagy pocakba.

A kérdésre megadtad a választ így nem fontos :)

Na ez miatt én nem aráznék hogy nem hallom,biztos máshol van.

akkor veszek egyet ,körülbelül mennyibe kerül egy ilyen?

Én is biztosan megfogok nyugodni.

2016. ápr. 15. 11:39
 20/28 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem, teljesen jól működik, újan 10e, én 4e ft-ért vettem, hibátlanul működik. Nagyon szeretjük, apuka is meghallgatja, persze csak ha addig el nem mászik :)
2016. ápr. 15. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!