Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha gyakran zsibbad a karom...

Ha gyakran zsibbad a karom lehet baja a babának?

Figyelt kérdés
Pár hónapja zsibbad a karom, voltam vele háziorvosnál kaptam egy hétig rá injekciót, de nem múlt el. Majd elküldött neurológushoz aki írt fel rá kenőcsöt meg fizikoterápiára kellett járnom. Sajnos semmi sem segített. Közben teherbe estem és még mindig zsibbad a karom, aminek az oka nem derült ki és nagyon félek nehogy a babának ez miatt valami baja legyen.

2016. ápr. 13. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
így, hogy az oka nem ismert, elég nehéz rá válaszolni. ha pl. szívrohamod lesz tőle, az pl. árt neki...
2016. ápr. 13. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én terhes vagyok és gyakran zsibbadt a karom,én masszőrhöz mentem,kiderült ott h elaludtam a nyaki izmokat ideg becsípődött,kimaszírozta azóta rendben vagyok,de nyugi babának semmi baja nemlesz.
2016. ápr. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Hány hetesen mentél masszíroztatni? Mert úgy tudom első trimeszterben nem szabad.
2016. ápr. 15. 14:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!