Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális tünet lehet a terhess...

Piroska és a farkas kérdése:

Normális tünet lehet a terhesség 9. hetében, h nagyon fáj a gerincem a farcsontom magasságában?

Figyelt kérdés
2 éves a kislànyom. Vele az utolsó trimeszterben volt ez a gondom,.nagy baba volt, gondolom, tàgultak a csontjaim... Most viszont a hànyinger mellett ez a fő tünetem, olyan, mintha bakanccsal belèmrúgtak volna. Elképzelhető, h màr egy kisebb szilvànyi magzatka is így tud nyomni vmit? Vagy esetleg ez az előző terhessèg következmènye, ami most vmiért előjőtt?
2016. ápr. 14. 10:05
 1/1 anonim ***** válasza:
Szia! Nem a baba nyomja, hanem a terhessegi hormonok miatt mar most lazulnak a szalagok! Nekem mar a pozitiv teszt elött ket nappal megvolt ez a tünet, es az orvosom azt mondta, hogy tipikus. Ket baratnöm is nemreg volt terhes, mindkettejüknel az elsö hetekben is mar fajt ez a tajek. Az egyiköjük konkretan azert csinalt terhessegi tesztet, mert aznapra varta, de annyira fajt a gerince a keresztcsontnal, hogy fajdalomcsillapitot akart ra bevenni, de elötte leellenörizte, nem terhes-e. Az volt. :) En most 21 hetes vagyok, es azota is faj ez a resze a gerincemnek, csak hullamzo, hogy eppen milyen erösseggel.
2016. ápr. 14. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!