Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ti hogy tudtok belepisilni...

Ti hogy tudtok belepisilni baleset nélkül a steril vizelettenyésztéses tartályba?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 15. 05:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Tölcsérrel.
2016. ápr. 15. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
51%
Belepisilsz egy pohárba és átöntöd.
2016. ápr. 15. 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
27%
Nem szabad pohárba pisilni előtte mert akkor aza a vizelet már nem lesz jó, a poharad nem steril! Nem véletlen kell abba pisilni közvetlen. De annyira azért nrm bonyolult, odateszed a húgycsövedhez és belepisilsz. Már 2szer kellett tenyésztésre leadnom vizeletet, ez azért nem okoz gondot. Sőt a lányomnak 7 éves is kellett már vele is megoldottuk!
2016. ápr. 15. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%

Lehet kapni a patikában steril tégelyfélét, abból át lehet önteni.

Nekem a kisfiamnak kellett küldeni tenyésztésre vizeletet, pár hónapos nyilván nem fog abba az üvegbe pisilni de a zacskó steril.

2016. ápr. 15. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

mifelénk adnak steril vizeletes poharat is... de a kémcsőbe sem nagy kunszt belepisilni, az egyetlen fontos, hogy középsugaras vizelet kell, tehát kis pisit kienged az ember, és csak utána tartja oda.

legrosszabb esetben a kezedet is lepisiled. na bumm! megmosod, a kémcsövet pedig lezárás után letörölgeted.


minekután terhesség témakörben van a kérdés, pár hónap, és lesz különb dolog is a kezeden, ruhádon ;)

2016. ápr. 15. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Én sterilizálni szoktam egy kis méretű üveget (pl tormás, erős pistás üveg), vagyis kifőzöm. Abba pisilek, aztán átöntöm.
2016. ápr. 15. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Sehogy. En mindig nevettem, ahogy elmagyaraztak...probalja meg a doki...neki menne, mert pasi.:)


En is steril poharba pisiltem. Es ugy ontottem at. Vagy ha nem vittem pisit, ott adtak poharat az sztk-ban.

2016. ápr. 15. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem kifejezetten bakter vizsgálat kell, akkor nem szükséges a steril pohár. Én egyébként szoktam venni, és a patikában is kétfélét steril ill. nem sterilt. A sterilt is többször felhasználom. Bár azt inkább akkor használom, ha mondjuk viszem a szülésznőhöz a vizeletet, mert akkor kicseréli másikra a szülészeten :)
2016. ápr. 15. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Utolsó, nyilván sztk-s általános vizelethez nem de tenyésztés a kérdés, kifejezetten a baktériumok fajtáját és mennyiségét nézik, antsz rendezi. Itt tényleg fontos lenne, hogy steril legyen. (Bár igazán steril nem lesz így se úgy se mindegy ki miből meg hogyan önti vagy nem önti át. Babánknak fertőtleníteni is kell a területet, kétlem, hogy itt bárki betadine oldattal mosná le magát. Úgyhogy teljesen mindegy ezután.)
2016. ápr. 15. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
50%
én itthon kiecetezett befőttesbe pisilek és ott töltöm át, ehhez vígan asszisztálnak a laborosok, nálunk így szokás, még senki nem szólt hogy ez így nem elég steril.
2016. ápr. 15. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!