Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen orvos Dr Molnár Mihály...

Milyen orvos Dr Molnár Mihály szülész-nőgyógyász Tatabányán?

Figyelt kérdés
2008. szept. 23. 10:06
 1/9 anonim ***** válasza:

Orvosilag nagyon jó emberileg kicsit érdekes. Van egy stílusa. Én jártam hozzá egy időben, de egy kicsit szétszórt, nem ismert meg a vizit alatt. Az biztos, hogy nem 2 fillér egy szülés nála. Sógornőmtől 80-at kért. Szerintem gondold meg.

Boldog babavárást :)

30 hetes kismama:)

2008. szept. 23. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
18%

Velem nagyon bunkó volt, második spontán vetéléssel feküdtem bennt, és beszólt, h többet ilyen baleset ne legyen. Ezek szerint fogalma nem volt miért vagyok bennt.

Most 18 hetes vagyok, én a Pálost ajánlanám Tatán, jó doki nagyon.

2008. szept. 26. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:

Helló!


Szerintem jó orvos és nekem nem mondott összeget. 60ezret adtam neki, a barátnőm ötvenet és utána is nagyon kedves volt. Sajátos stílusa van az biztos, de nekem nagyon jó tapasztalataim voltak vele kapcsolatban.A szülésnél is végig bent volt és segített. Én ajánlom.

2009. febr. 26. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
34%

Van egy modora,az úriembernek!!

Mintha feljebbvaló lenne,és elfelejti hogy emberekkel beszél.Az Iskolájában a jó modor órájáról biztos hiányzott.Azt a nagyfokú lekezelést ahogy emberekkel bánik,még egy állat-kórházban sem néznék szívesen, csak abban reménykedhetünk, hogy egyszer ő is vissza kapja azt amit ad másoknak.Ez nem sértő és mégis igaz,JÓ LESZ, HA A FŐORVOS ÚR ELGONDOLKOZIK MAGÁN!!!!Emberi bánásmód terén is,hiszen ő is a hipokratészi esküt tette le, és nem fagyisnak ment. Talán jobban tette volna,mert ott mindjárt megkapta volna a választ,a mogorva viselkedésére,a fején landolt volna a fagyi.A jövőben más arculatát szeretnénk látni,betegek és a hozzá forduló emberek.Nem nagy nehézség, ha bele gondolunk, csak akarni kell..

2011. júl. 4. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nagyon jó orvos, én már hat éve hozzá járok. Az első találkozásunnkor ő mentett meg, egy fillért sem kért érte, és ragaszkodott, hozzá, hogy ő műthessen, mert olyan kritikus volt az állapotom. A stílusa olyan amilyen, de én nagyon csípem. Nem egy besavanyodott orvos. Nagyon jó a szakterületén. Szülni is nála szeretnék majd. Akiről viszont csak rosszat tudok mondani az a Pálos! Aki csak akkor volt hajlandó kiszedni az anyámból a varratokat, amikor már a zsebében volt a boríték (a komplikációkat a többi orvosnak kellett megoldani, mert ő nem volt hajlandó bemenni megnézni az anyámat a műtét után több napig sem, akkor jelent meg amikor a pénzt kérte) Szóval róla csak ennyit. Ezek után ajánlom mindenkinek, hogy jól gondolja meg mielőtt hozzá megy.
2011. júl. 27. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 brendu válasza:
Én Molnár Dorktorhoz járok terhesgondozásra, és nála is fogok szülni. Szerintem nagyon jó orvos, abszolút nem drága. Az első lányomat 5 éve szültem Ferencz doktornál, akinek 65 ezret kellett fizetnem, plusz ugye előtte a terhesgondozás alkalmanként 4ezer vizsgálat + 4 ezer uh. Ehhez képest most mégiscsak egy osztályvezető főorvoshoz járok, akinél a vizsgálat ultrahanggal együtt 8 , a szülés 80. De megmondom őszintén nem is érdekel a pénz, ugyanis az első 3 hónapban nem volt orvosom és jóformán meg sem akartak vizsgálni, kb 2 perc alatt lezavarták a terhesgondozást. Pálos doktornak pedig sikerült félrekezelni a tehességem 11. hetében, mikor a felfázást gombás fertőzésnek diagnosztizálta( gyógyszer helyett kúpot írt fel ) .Szerencsére ( miután nem múltak a panaszok és már véres volt a vizeletem )3 nap után elmentem a főorvos úr magánrendelésére és ő kikezelt komplikációk nélkül. Pálost senkinek sem ajánlom, ha ő fizetne sem mennék hozzá ... Molnár doktor modoráról meg annyit, hogy nem tudom ki hogy van vele, de engem az érdekel, hogy minden simán menjen gond nélkül, egyáltalán nem érdekel melyik orvos milyen angyalarc főleg ha nem ért ahhoz amit csinál, hiszen itt emberi életekről van szó. Üdv mindenkinek
2011. júl. 29. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 suicide4 válasza:

Szeretnék elmesélni egy történetet, ami január 14-én történt meg velünk a tatabányai szent borbála korház egyik osztályának várójában.

Párom térdre rogyva megtörten sír mellettem a földön, mikor arra jön dr molnár mihály osztályos főorvos, és kioktató, gunyús, gusztustalan hangnem ránk üvölt, hogy mégis mit képzelünk magunkról, ez egy kórház, hogy merészelünk ilyeneket csinálni.

Kedvemhez mérten felvilágosítottam, hogy szencsétlen lány édesanyját nemrég hoztuk be a korházba, és most közölték vele, hogy max pár órája van hátra. Ezek után is még akkor is ő volt felháborodva, és csak ismételte előbb is elhangzott módon, stílusban ugyan azt. Közöltem vele, hogy hogy lehet egy ilyen undorító ember, hogy nem elég hogy lát egy huszas évei elején lévő lányt összetörve sírni, és nem hogy megkérdezné, hogy mi a baj, segíthetne e, ő inkább "letámadja" lehordja, és miután felvilágosítjuk, ugyan úgy folytatja. Miután befejeztem mondandóm, ő ugyan úgy szajkózza a magáét, továbbra is mi, kedvesem vagyunk a rosszak, és mégis mit képzelek magamról. Miután közöltem vele, hogy jobb ha befejezi és tovább sétál, különben bejuttatom valamelyik sürgősségi osztályra, morogva szitkozódva elsétált. Több ember is tanúja volt a dolognak, és ők is értetlenül álltak a történteknél.

Nem értem, hogy ilyen emberek hogyan létezhetnek, lehetnek orvosok, egyáltalán akármi.

Érdeklődtem a kórházban, hogy tehetnék panaszt, azt mondták töltsek ki egy betegelégedettségi lapot, amit az osztályok előtti várokban megtalálhatok. Mint vártam sehol sem találtam. Úgyhogy akkor annyiban hagytam.

Sajnos az incidens után körülbelül egy órával párom édesanyja örökre lehunyta szemét.

A teendők miatt sajnos várat magára a személyes panasz,de addig is ahol lehet megosztom a történteket.

Remélem másnak nem okoz szívfájdalmat, megaláztatást ez a gusztustalan undorító ember.

2017. jan. 17. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
A Molnár doktor úr az aki teljesen rendbetette a Tatabányai haldokló dzsuvás szülész osztályt... Vannak szabályok nála amihez ragaszkodik és be kell tartani, a saját érdekedben is! Szakmailag azt hiszem kifogásolhatatlan, teljesen profi. Most 4. Én fekszik be párom és ő a fogadott orvosunk. A terhesgondozást végig nála csináltuk... Egyetlen rossz szót nem tudok róla mondani sem emberileg sem szakmailag! Egyenesen imádjuk! Csak ajánlani tudom a városi pletykákat meg mellőzzük :) szép napot
2018. márc. 29. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Sziasztok! Tudja valaki esetleg, hogy jelenleg Tatabányán hol és melyik napokon rendel a Doktor Úr? Előre is köszönöm!
2019. ápr. 25. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!