Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 17 hetes terhes vagyok.2-2,5...

17 hetes terhes vagyok.2-2,5 kg hízásnál tartok. Mit javasoltok?

Figyelt kérdés

Kicsit sokallom a hízást, főleg azért, mert lenne miből leadni...168 cm és most 72 kg vagyok.

Dolgozom és a munkahelyemen a reggelit és ebédet nem tudom megoldani úgy, hogy egészséges, ne hizlaló legyen. Tudnátok adni jó reggeli, ebéd tippeket?


2016. ápr. 19. 09:29
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:

Igen, falu...vannak helyi nénik, de hát ez egy sváb falu, nem túl barátságosak, ismerni meg nem nagyon ismerem őket...mi is járunk bevásárolni havi egyszer, nagybevásárolunk olyankor, de zöldséget, gyümölcsöt nem tudunk egy hónapra előre megvenni...max egy hétre, de még annyi időre se nagyon...Teljes kiőrlésű lisztem van itthon! :) épp ma fogok csinálni belőle palacsintát, amit zöldséggel (remélem fogok kapni a boltban) és sült csirkemellel (mint mondjuk a tortilla tekercset) töltöm meg! :)


Köszönöm, kipróbálom ezt a zabpelyhes megoldást is! :)

Tojást szeretem, azt is felveszem az "étlapra", csak hát ahhoz is kellene zsömle vagy valami...lehet visszatérek én is az abonettre...

2016. ápr. 19. 13:14
 12/15 anonim ***** válasza:
Hát a terhesség már csak ilyen,sztem ne dietazz. En mar 6kgt szedtem fel 22 hetesen.bar most is csak 174/59 vagyok.
2016. ápr. 19. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Uh, hát de te nagyon vékony vagy még így is!!! Én meg alapból túlsúllyal kezdtem... :/
2016. ápr. 19. 18:14
 14/15 anonim ***** válasza:

Mindenki mással küzd.

Én 8 hetes vagyok, 162 cm és csak 49 kg. 50-el kezdtem. :p

2016. ápr. 20. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Utolsó! Az elején könnyű fogyni :D
2016. ápr. 20. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!