Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hozzáértők, megnéznétek a...

Hozzáértők, megnéznétek a kombinált teszt eredményemet? Mert sehol nem találok refiértékeket. Eredmény lent.

Figyelt kérdés

Orrcsont látható.

PAPP-A: 3512 miu/L 0,99 MoM

Szabad ß-HCG: 56,8 Ng/mL 1,57 MoM

Tarkóredő vastagsága: 1,50 mm 1,07 MoM


Kockázat a down-kór előfordulására:

Alacsony kockázat 1:830


Kockázat az edwards-kór előfordulására:

Alacsony kockázat kevesebb mint 1:50 000


Szerintetek?

38 éves vagyok.


2016. ápr. 20. 13:39
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Ma voltam a vérvételen. Ez a szekvenciális szűrés tulajdonképpen a négyes szűrés, csak összenézik a kombinálttal, így összesen 7markert vizsgálnak. Azt mondta ma a genetikai tanácsadós védőnő, hogy az én eredményemmel ez a legjobb döntés, ennél komolyabb beavatkozás, vagy vizsgálat felesleges lenne.

Megnyugodtam egyenlőre :)

Másfél hét múlva eredmény...

#4#

2016. ápr. 22. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

Szekvenciális szűrés eredménye 1:2500

#4#

2016. máj. 3. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Örülök a jó eredménynek :)))
2016. máj. 3. 19:43
 14/15 anonim ***** válasza:
0%

Miert van hogy ha egy no teherbeesik akkor egyszeruen elhulyul?? (tisztelet a kivetelnek) Reszkettek itt a fa.szom kockazatokon, aztan holnap beulsz az autodba, benezel egy szitut es meghalsz.. Vagy a gyereked apja. Vagy csak szimplan kiderul h megcsal. Akkor mi van? Romba dolsz, gata hali. Hulyeseg ellen nem hat semmilyen genetikai hokuszpokusz. Okosabb leszel, ha tudod a kockazatokat?? Ha down-koros gyereket szulsz nem fogod szeretni? Dehogynem! Meg jobban is!

Total felesleges ez az egesz, csak egy ujabb gyogyszer-maffia altal kitalalt lehuzasi forma. Ha lelkileg rendben vagy es a kapcsolat is okes, nem kell fosni akkor sem ha 40 eves vagy, ennyi.

2016. máj. 20. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Kérdező, mi lett végül veled?
2022. dec. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!