Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális, h 2. babánál hamarab...

Normális, h 2. babánál hamarabb leszáll a has? 25 hetes vagyok. Már többen is szóltak, h nagyon lent van a hasam. Az első kislányomnál csak a 40. héten történt ez meg, előtte végig a "gyomromban" volt.

Figyelt kérdés
Az első gyerkőcnél 41 hétre indult meg a szülés, és császárral végződött. Csak jövő héten lesz orvosom, nem akarok addig idegeskedni
2016. ápr. 20. 14:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem "szállt le", hiszen még alig haladta meg a méh teteje a köldök vonalát, plusz a baba is kicsi, talán 60-70 deka ha van. Szerintem egyszerűen más a formája. Nekem kb. ilyen idősen kezdett egyáltalán sejthető lenni.
2016. ápr. 20. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jaj, nagyon bírom az ilyen okoskodókat! Nekem mindkét terhességnél "lent" volt a hasam a végéig, egyszerűen ilyen fajta vagyok és kész.

Minden terhesség más, függhet a méhlepény tapadás helyétől a magzat fekvésétől meg még rengeteg minden mástól, hogy lejjebb, vagy feljebb van-e a hasad...

2016. ápr. 20. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
leszállt hasad, a 2. babánál?
2021. dec. 20. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!