Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 28. Héttől jósló fájások?...

28. Héttől jósló fájások? Enyhe görcs a derekamban, normális? Meddig húztátok így?

Figyelt kérdés
3x1 magnerotot szedek, idáig panaszmentes voltam.
2016. ápr. 21. 07:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj! :) már egyre nagyobb a baba ès nyúlnak a mèhszalagok ès ez terheli a derekad is. A nagyobb rúgások meg okoznak kemènyedèseket is :)
2016. ápr. 21. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Fiam túlhordtam, most a lánnyal annyira más, kicsit problémás a terhesség. Nagyon félek a koraszüléstől. 14 hónapos a nagy, szüksége van rám neki is.
2016. ápr. 21. 09:31
 3/4 anonim ***** válasza:
nekem 29 hettol vannak josloim.. ugyan ugy gorcsok, derekfajas... volt hogy mar annyira fajt mindenem hogy azt hittem mar szulok, de nem mert 1-2 ora utan elmult vagy enyhult... ma vagyok 36 hetes es MEG egyben vagyok..,de mar nagyon erzem a veget :)
2016. ápr. 21. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem az elso terhessegem a fiammal nagyon konnyu volt, semmi bajom nem volt egeszen az utolso napig.Aztan a lanyommal minden elojott.Joslok a 29 hettol, a megerzesem is az volt rogton, hogy hamarabb jon, es tenyleg.36+4-re szuletett.Cserebe konnyu szulesem volt.Neked is hasonlot kivanok!!
2016. ápr. 21. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!