Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A menyasszonyom 13. hétben...

A menyasszonyom 13. hétben van! Nehezen boldogulok vele kész pokol amit művel velem amugyis egy nehéz természet volt előtte mit tegyek?

Figyelt kérdés
addig fajultunk hogy eldobott magától próbálok megerto lenni kedves oda figyelő de kevésnek érzem magam kinyirja az önbizalmam! Mit tegyek teljesen tanácstalan vagyok már?!
2015. márc. 18. 22:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
56%
Megszivtad. Egy egész életre.
2015. márc. 18. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
53%
lépj le, kibékülés garantált. hagyj neki időt, hagy fújja ki magát. majd hív. te ne.
2015. márc. 18. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem is hagyd egy kicsit, míg feldolgozza a hormonváltozásokat. Azért trenírozd magad, mert szülés után se lesz könnyebb!
2015. márc. 18. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Hát..azt tudom, hogy minden terhesség más. Azt is tudom, hogy a hormonok meg tudják bolondítani az ember lányát. Azzal is tisztában vagyok, hogy nem nehéz hanem kva rohadtul baromi nehéz eset vagyok iszonyatosan indulatos hirtelenharagú és kva idegesítő. Aztán van amikor ezt tudom kezelni van amikor a férjem tudja kezelni és van amikor a zuhanykabin kezeli 😄

Jelenleg 15 hetes kismami vagyok voltak hullám völgyeim de ellökni magamtól tudatosan azt aki akkor is mellettem van amikor idióta vagyok!? Na az ilyen marha megérdemli hogy otthagyják a pitába gondolkodni egy cseppet. Várd meg míg jelentkezik. Nyugodtan...tárgyalásképesen különben csak csokit fogsz neki dobálni a sarokból egész életedbe 😉

Volt ilyen pasim...gyenge volt és simán meg lehetett gyúrni. Állj a sarkadra mert senki nem fog helyetted..vagyis fog..a csaj de nem a sarkadra hanem a töködre!

2015. márc. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
26%
13. hét? Mi lesz, amikor 36 hetes lesz és az összes belső szervét át fogja helyezni a gyerek máshova! Egy normális nőnek tudnia kell kontrollálni a hormonális problémáit, akár csak annyival, hogy azt mondja, hogy bocsi, ma ideggyenge vagyok, csak hagyj békén! Azt legalább értenéd! Ha nem bírja a stresszt a terhesség első negyedében, akkor, hogy fogja bírni a hónapokon keresztül tartó virrasztást, a napi 3 óra alvást? Vagy a gyereket is elküldi a p*csába? Már bocsi, de egy nőnek ennél több tartása kell, hogy legyen! Szerintem egy nőnek fel kell tudnia fogni, hogyha a hormonjai szórakoznak vele és tudatosan tudnia kell kezelni! Nekem 2 gyerekem van, 2 terhességet csináltam végig a férjemmel! Persze ő is úgy állt a kérdéshez, ahogy te, próbált segíteni, támogatni, aztán egy baráti összejövetelen kibújt a szög a zsákból és nevetve közölte, hogy azért elég macerás 2 óránként enni! Merthogy én utálok egyedül enni, viszont a terhesség alatt 2-3 óránként ettem, ami azt jelentette, hogy neki is ennie kellett velem! Szerintem van, akinek nem való gyerek! Megkövezhettek, de ez a véleményem!
2015. márc. 19. 03:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
hát nekem úgy tűnik a leiras alapjan hogy ez a baba nem egy stabil parkapcsolatba erkezik, fuggetlen a terhessegtol...sajnalom, foleg mert az elso egy ev a stabil hazassagokat is probara teszi....mi lesz veletek ha.majd napi 2 orat alszik, es zuhanyozni se lesz ideje?? gyorsan kapjatok ossze magtokat. adj meg most mindent a menyasszonyodnak, ne logj rajta, ha nem akarja, talan nem tudja megfeldolgzni hogy gyereke lesz, maganyra vagyik...aztan bizz benne hogy tenyleg csak hormonalis....miota vagytok egyutt?
2015. márc. 19. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 anonim ***** válasza:
Ice Bucket Challenge kell neki, akkor talán észbekap. Mondom ezt ketgyermekes anyaként! Az a gáz, hogy bármilyen nehéz egy terhesség (lelkileg, fizikailag- bár itt még fizikailag semmi különbséget nem érezhet), ami szülés után jön...na az a kiképzés! Persze a szülés sem piskóta! Ha már most ez van, akkor ha hatalmas lesz a pocakja, alig bír majd menni, és a gyermek elnyomja a tüdejét így nem kap majd levegőt...na akkor ne is menj a közelébe!
2015. márc. 19. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:

Egy éve vagyunk együtt!

Eddig eltürtem mert hogy a terhesség,de úgy banik velem mint a.......

Olyan dolgokat mondott h ihaj

2015. márc. 19. 08:53
 9/26 anonim ***** válasza:
100%
ugye nem szeretnél olyan válaszokat kapni, hogy miért vállaltatok gyereket egy éves, bizonytalan kapcsolatba?
2015. márc. 19. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:

A menyasszonyodnak magával van baja, nem Veled. Csak ezt nem hajlandó elismerni, lehet pszichológusra lenne szüksége.

Értem én, hogy hormonok, de nem illik ezzel visszaélni. Ahogy írod, egyébként is egy erőszakos természet, szóval alapból nem egyszerű.

Ha szeretnéd ezt a kapcsolatot, légy férfi, állj a sarkadra! Ne vedd fel a játszmáit! Később, de lehet már most is reggelire megesz.

2015. márc. 19. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!