Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyenge vérzés és barnázás...

Gyenge vérzés és barnázás mellett megmaradhat a baba?

Figyelt kérdés
6 hetes terhes vagyok.kaptam utrot ès rutascorbint.ma este veszem be a 4-dik szem utrot de mèg mindig van gyenge barnás vèrzèsem.nem görcsölök. 7-èn az uh szerint minden rendben volt.akkor kezdtem barnázni
2016. ápr. 23. 09:37
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Igen, megmaradhat, sokaknak van ilyen! Pihenj sokat!
2016. ápr. 23. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, hogy erős vérzés ellenére is jól "kapaszkodott" az embrió, de van, hogy néha minden egyéb tünet nélkül megy el.


Gondolj arra, hogy te megteszel mindent, babácska meg jó helyen van.

Azt viszont nem értem, miért csak a negyedik szem utrót veszed be? Mikor kell visszamenned dokihoz?

Drukkolok hogy minden rendben legyen, amire nagy esély van, mert kicsi a vérzés és nincs görcs. Amennyit tudsz, annyit pihenj!

2016. ápr. 23. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

köszönöm a gyors válaszokat :)

kedves második válaszoló ,azèrt most veszem a 4-diket mert

Elirtam nem 7-èn kezdtem barnázni hanem 20-án akkor irták fel a gyogyszert

2016. ápr. 23. 10:11
 4/4 anonim ***** válasza:
36%

Megmaradhat , a termeszet eldonti.

Az utro csak placebo, kulfoldon sehol nem adnak, en is barnaztam 6 hetesen, haematoma ( veromleny miatt ) es nem lett gond.

Ne aggodj, ha meg akar maradni meg,arad, ha nem akarmit csinalhatsz.

De nem lesz baj !

2016. ápr. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!