Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek miért ilyen velem...

Szerintetek miért ilyen velem párom mióta terhes lettem?

Figyelt kérdés
Mióta kisbabát várunk valahogy mintha megváltozott volna párom.Csak akkor ér hozzám ha együtt akar velem lenni,amugy hazaér munkából vagy este fekvésig gépezik,vagy elmegy anyjához és utána a gép.26 hetes vagyok de eddig 3 szor fogta meg hasam ha rugott a kislányunk ,aztsem azért mert akarta hanem rászóltam.Állandoan hazaér munkábol,egyszerre ő mennyire fáradt,de ha elmegy valahova éjjelekig marad mert akkor nem,és nemis érdekli ,hogy mondom neki félek egyedül későn már.
2016. ápr. 22. 22:23
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
28%
Szerintem csak megijedt!! Megváltozik a helyzet amikor megszületik a kicsi.. Reméljük.
2016. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm remélem énis :(
2016. ápr. 22. 22:29
 3/25 anonim ***** válasza:
100%

"ha elmegy valahova éjjelekig marad mert akkor nem,és nemis érdekli ,hogy mondom neki félek egyedül későn már."


ööö..szerintem az ilyen viselkedést nem lehet megmagyarázni azzal, hogy jaj szegény megijedt. akit nem zavar, hogy a felesége, aki terhes, fél egyedül éjjel, az egy...hát mit ne mondjak.


A fő kérdésre a válaszom az, hogy azért ilyen veled a párod, mert ő nem a párod, csak együtt vagytok, de nem a társad.

2016. ápr. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm :(
2016. ápr. 22. 22:43
 5/25 anonim ***** válasza:
100%
Igaza van a kettesnek. Ez messze van a normálistól. Mi az, hogy megijedt? Oké, meg lehet ijedni, normális kereteken belül. A párunktól való elhúzás nem ennek a jele, hanem inkább a bizonytalan párkapcsolaté. Hosszú távon lapátra tenném ha nem változik, még a második baba előtt. Beszélgessetek el és ha huzamosabb ideig nincs változás, gondold újra a kapcsolatot. Egy gyerekkel még jó életed lehet egyedülállóként is, viszont ha ő dobbant valaki mással 2-3 gyerek után, már sokkal nehezebb lesz. Én nem tudom megérteni ezt a fene nagy pátyolgatást amit sokan csinálnak. Nekünk is vannak nehéz időszakaink, de sosem hagyjuk cserben egymást. Az már nem kapcsolat. Pontosan azért van ilyen sok válás, mert az emberek nem ismerik fel időben ha valami nem működik. Remélem a te helyzeted megoldódik.
2016. ápr. 22. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:

Remélem énis,hogy minden rendbe jön.

9 éve vagyunk együtt és állitja még mindig szeret nagyon

És elis hiszem mert mindent megadna csak mostanában fura.szüleihez is havonta visz el magával ( előre nem mondja meg hova megy csak ajtóból visszaszól) akkor is ha megyek 10 percet maradunk,de ha egyedül van akkor a minimum a2-3 ora.

És hiába mondom ott hogy ahova nem visznek nem tudok menni mintha én lennék a sz.r

Az anyja megis jegyezte már,hogy reméli nemcsak akkor látja az unokáját ha a fia elviszi...mondom nem... Majd ha eljön.mert nálunk 2014 karácsonyán volt utoljára.Most vettünk házat nemrég,na oda eljött mindent leszólni...Ha elmegyek vele ,valami kaja süti van akkor fiam kérsz? Én mintha ottsem lennék...fura család,de szülei régota ilyenek...csak velem pedig mindig illemtudó segitőkész vagyok/voltam.

2016. ápr. 23. 04:06
 7/25 anonim ***** válasza:
86%
Sajnos az enyem Is ilyen volt, szules utan rosszabb lett, szet is mentunk.
2016. ápr. 23. 04:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Nagyon sajnálom.de jobb igy nem?
2016. ápr. 23. 06:20
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Tervezett gyerek? Mert nagyon úgy tűnik, hogy ő nem akarja...
2016. ápr. 23. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%
Hasonló hozzáállása volt páromnak, tervezett baba volt. Egyre rosszabb lett a helyzet, egyre bukóbb lett. Az sem érdekelte már, hogy éjszakákat sírtam át! (Amnyi különbség, hogy ő éjszaka nem járt el). Állította, hogy szeret, de az ellenkezőjét bizonyította, mint nálatok. :( A baba egy hónapos korában hazaköltözött az anyjához. A drága ex anyós mindent elkövetett, hogy így legyen... Viszont azóta (a pici 1éves korától) tudlm már milyen egy igazi férfi, illetve párkapcsolat! Meg, hogy milyen, ha valóban szertünk és szeretve vagyunk! Na az egészen más, mint pl. amit itt te leírtál! Sajnálom! :(
2016. ápr. 23. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!