Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Beteg vagyok. Mit tegyek,...

Beteg vagyok. Mit tegyek, ugye a picinek nem lesz baja?

Figyelt kérdés
16 hetes vagyok és idestova 4 hete tart nálam egy intenzív megfázásos-torokgyulladásos-fülfájós-arcüreggyulladásos nyavaja.Már túl vagyok egy antibiotikumos kúrán :(( kipróbáltam minden népgyógyászati kütyüt, homeopátiás dolgot, teákat, bioptron lámpát és....semmi!! Az életben nem voltam ilyen beteg!!!!Valakinek ötelete, tanácsa, tapasztalata ? ( a háziorvosomat már nem is kérdem...nem látja az antibiotiukoktól az erdőt :-/ )
2010. ápr. 7. 14:01
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem, nyugi, a picinek nem lesz baja. Sajnos ilyenkor az immunrendszerünk alapjáraton "pörög", én dec. 23-tól voltam beteg február közepéig.... :S Semmi nem hazsnált, minden esetleg csak ideig-óráig. A mézre, ha ránéztem, már hányingerem lett... A citromtól szintén. Homeopátiáztam is, de attól sem lett jobb. Az antibiotikum, amit kaptam januárban, vmennyit használt, 10 napig, azt hittem, már csak utónátha, aztán újra kezdődött minden...

Kitartás!

32 h.

2010. ápr. 7. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nekem megfázásra, torokgyuszira egy természetes kis koktél nagyon sokat segített: 1 deci narancslébe keversz 2 evőkanál mézet és húzásra megiszod :) Ezt megcsináltam kétóránként és a torkomat és közérzetemet rendbetette. Persze hozzátenném, nem volt lázam, csak hőemelkedés és torokfájás, orrfolyás, szóval nem volt erős a betegség. De kigyógyított ez a kis koktél :)

Jobbuláat :)

2010. ápr. 7. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Hasonló cipőben járok, szerintem életemben nem voltam ennyiszer és ennyire beteges, mint a terhességem alatt. 2 antibiotikum kúrám is volt, nekem se használ a homeopátia. Most a torkom van totál begyulladva, de most csak a Bioparox spray-t használom, igaz már 8 napja. Minimum 2 liter folyadékot igyál meg, és C vitamin, de azt se vidd túlzásba, mert nem tudood hasznosítani, csak a vesédet terheled.

Pihenj és gondolkodj mindig pozitívan! A bébi szerencsére ebből semmit észlel.

26 hetes a bébim

2010. ápr. 7. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Mit ad isten aludtam egy nagyot és arra keltem, hogy fázok.....belázasodtam.Most indulok A háziorvoshoz....antibiotikumot kapok :( Megint :(
2010. ápr. 7. 16:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!