Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamik, vezettetek állapotos...

Kismamik, vezettetek állapotosan autót?

Figyelt kérdés
2016. ápr. 28. 07:39
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a szülés előtti napig rendszeresen.
2016. ápr. 28. 07:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%
Én a jogsimat csináltam, úgyhogy igen.
2016. ápr. 28. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
75%
Igen,miért ne vezettem volna?
2016. ápr. 28. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:
Csak gondoltam, hogy veszélyes vezetni olyankor, de akkor megnyugodtam. Köszi szépen
2016. ápr. 28. 07:53
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Vidéki városban élünk, a tömegközlekedés kb semmit nem ér. Van két gyerkőcöm már, meg sem tehetném, hogy nem vezetek. De az elsővel is aktívan vezettem, pl 8 hónaposan Balatonra mentem a család után, nyaralni.
2016. ápr. 28. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%

Talán csak az utolsó hónapban nem vezettem. De azt is csak azért mert én nagyon alacsony vagyok, és ha az ülést pozícióba húztam hogy elérjem a kuplungot, a pocakom beleért a kormányba :)

De egyébként nem volt gond!

2016. ápr. 28. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Ez nagyon aranyos utolsó. Énis 160cm vagyok, akkor erre számíthatok énis. Nekem is muszáj vezetnem a munkahelyemre, mert itt is nulla a tömegközlekedés. Mivel irodai mukám van, szeretnék addig dolgozni, amíg csak lehet. Ha nem fogok tudni vezetni, sajnos táppénzre kell mennem :(
2016. ápr. 28. 08:39
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Én vezettem az utolsó napokig! Autóval, egyedül jártam a szomszéd kisvárosba a vizsgálatokra. Viszont használtam biztonsági övterelőt! Szerintem nagyon hasznos és biztonságot, kényelmet ad!
2016. ápr. 28. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Vezettem szinte végig, de volt övterelőm, hogyha baleset lenne, nehogy a hasamat megnyomja az öv. 34 hetesen volt is egy balesetem, a lélekjelenlétemen múlott, hogy csak az autók sérültek, de szerencsére nem lett semmi baj. Sokféle autót vezettem (cégnél mindig másik volt szabad), de mindnél befértem, pedig én is alacsony vagyok, ráadásul hatalmas hasam volt (sokan már 24 hetesen meg akarták magyarázni, hogy mindenoras vagyok és napokon belül szülni fogok, ha meggyőztem őket, hogy nem, akkor meg azzal jöttek, hogy tuti ikrek,csak a doki elnézte).
2016. ápr. 28. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

én is 160cm vagyok, 20 hetes, de lassan eléri a pocakom a kormányt, nem tudom, meddig fogok tudni vezetni... ha hátrébb tolom az ülést, akkor meg a pedálokat nem érem el... kollegáim viccelődnek is, hogy kötnek fakockákat a pedálokra, hogy tudjak menni egyedül területre :)


Az övterelő hasznos dolog, nem is drága, én nem rég 2000ft-ért vettem használtan

2016. ápr. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!