Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák! Titeket nem zavar,...

Kismamák! Titeket nem zavar, ha szex közben mozog a baba?

Figyelt kérdés
Én 38 hetes vagyok, elég nagy pocakkal. Amikor szeretkezünk, mindig nagyon aktív a baba, és engem kicsit zavar. Viszont kívánom a szexet, az orvos is nyugtázta. Amikor már nagyon mozog, kérni szoktam a párom, hagyjuk abba, mert nekem kellemetlen ez így. Titeket nem zavar?

2016. ápr. 28. 08:48
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
25%
Ha zavar, ne szexelj...
2016. ápr. 28. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
45%

Mi végig együtt voltunk. A magzat mozgott szex közben, nem igazán zavart, általában hangosabbá váltam olyankor, és akkor abbahagyta. Orgazmuskor odakeményedett az oldalamhoz, az nem volt jó érzés, de a doki biztosított, hogy az orgazmus neki is boldogság, nekem meg ugye szükséges dolog a mindennapokban.


Amikor nekem a végén már a hólyagomat bokszzsáknak hitte a gyerek, akkor nem hagytuk abba, csak pózokat próbáltunk ki. Nekem az vált be a legjobban a végén, ha én ültem rá a férjemre, és oldalt, kitekeredve támaszkodtam.

2016. ápr. 28. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
39%
de zavart és nem szexeltünk olyankor már.Nekem ez annyira durva,hogy ha nagyon mozog,akkor hangosabban nyögsz és abba hagyja :/ szegény gyerek ugyan mit gondolhat bent???
2016. ápr. 28. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
40%
Nekem sose mozgott olyankor,másra figyelek amúgy is.
2016. ápr. 28. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
63%
Nekem sem mozgott sosem,de ha mozgott volna abbahagytuk volna. Pláne ha zavar. Biztos hogy nem nyögtem volna hangosabban azért hogy abbahagyja..Nem éri meg megijeszteni a gyerekemet. Ez azért dúrva.
2016. ápr. 28. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
32%
Mi abba hagytuk a szexet a 22 héttől, a férjem is zavarta és engem is.
2016. ápr. 28. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
15%
Én alapból azon csodálkozom, hogy ennyi idős terhesen még szexelnek az emberek... :S oké hogy igény meg stb de ez számomra gáz! Ha meg mocorog szegény, valószínű nem tetszik neki, hogy ugrálsz...
2016. ápr. 28. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó!


A babám a kezdetektől kezdve örökmozgó. Szinte állandóan mozgolódik. És a doki szerint egyáltalán nem gond ilyenkor a szex (ha nincs valaki eltiltva, persze), sőt, a szülést megkönnyítheti. Nézz utána, ha nekem nem hiszel. :-)

2016. ápr. 28. 14:40
 9/16 anonim ***** válasza:
20%
Igen, hallottam róla...ettől függetlenül nem változik a véleményem! Ha neked jó.. :)
2016. ápr. 29. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
54%
Utolsó neked 1000% hogy nincs gyereked!
2016. ápr. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!