Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miert varja el a fonok hogy...

Miert varja el a fonok hogy ugyanugy dolgozzak mint eddig?

Figyelt kérdés

Elso ketcsikos teszt ota tud terhessegemrol a fonokom, es most amikor mar 21. heteT is betoltottem, ugyanugy akarja dolgozzak, mint terhessegEM elejen. A heten mellem jott es mondta csinald ezt, csinald azt, hozd ezt, hozd azt, menj ide v. oda. Mindezt gyorsan csinaltatta velem. Es a vegen azt mondta, latod az egesz csak 5 perc!

Csak am en ezalatt az 5 perc alatt tobbszor ereztem hogy nem jo mar a hasamnak a sok hajolgatas. De nem mondtam semmit, csinaltam amit kert.


2016. ápr. 28. 18:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
32%
,, A törvény védi a várandós anyát és a magzatot!"
2016. ápr. 28. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
26%
A törvény igen, de ez a sok okostojás nem. Mennyi szuperanya, nem is értem, hogy miért lebzselnek munka helyett.
2016. ápr. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
51%-os. Milyen érdekes, hogy veled mindig mindenki szembemegy. Biztos mi vagyunk a hülyék.
2016. ápr. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
59%
A terhesség nem betegség, senki sem érdemel külön bánásmódot, csak mert gyereket vár. Van egy beosztottam, terhes, vele együtt örültem, de soha semmilyen kifogást nem fogadtam el az állapota miatt. Vizsgálatokra nyílván menjen amikor van időpontja, ha táppénzre akar menni menjen, ha vissza akar jönni várom szívesen, de amíg dolgozik a projekt hiba nélkül kész legyen zárásra. És pont.
2016. ápr. 28. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Harmadik terhességem, az első kettőnél a 36. hétig dolgoztam. Együtt örülnek a kollégáim velem, megkérdik, hogy vagyok, helyettesítenek, ha orvosi vizsgálatra megyek, érdeklődnek az aktuális vizsgálatokról. Kb. ennyi, amit kapok tőlük. Ez így van jól, a fizetésem ugyanis én kapom, nem ők, dolgozom érte.


Ja, még annyi, hogy ha többen várunk épp a vécére, akkor előre engednek. :)

2016. ápr. 29. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
27%

hű, mennyi kedves megértő ember van itt, hát nem tudom, kíváncsi lennék, ha ők lennének számukra kellemetlen helyzetben, ami rosszul esik nekik és esetleg a babának is, akkor is jönnének-e a terhesség nem betegség címszóval, bocsánat az off-ért

hogy a kérdésedre is válaszoljak, én irodában dolgozom, de nagyon sokat kell jönni-menni napközben, lépcsőzni, és bizony sokszor éreztem, hogy nem jó egyikőnknek sem, volt, hogy megkértem kollégát, hogy segítsen, ezzel sosem volt baj, viszont kb hét hónapos terhesen a fejemhez vágták, holott soha egy napot nem hiányoztam a terhességem alatt, kivéve mikor CVS-re mentem, mert ott feküdni kellett három napig, szóval a fejemhez lett vágva, hogy már nem lehet rám úgy számítani, mint terhességem előtt és pluszban hab volt a tortán, hogy 34 hetesen a munkából vittek a kórházba, mert megindult a szülés..., ha valaha még egyszer babát fogok várni, tuti az első figyelmeztető jeleknél húzok táppénzre, senki és semmi nem fog érdekelni, csak a kettőnk egészsége, biztonsága

szerintem most már lassan te is elgondolkozhatsz táppénzen, ha nem bírod, minden jót nektek!

2016. ápr. 29. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
"A terhesseg, nem betegseg" pff... De azert gondolom ti mar voltatok varandosok, es atvettetek szivesen a buszon a helyet olyantol aki akar beteg is lehetett de eppen joszivu volt... Mindenkinek megvan a sajat baja, es sosem tudhatod hogy egy egeszsegesnek tuno embet nem e beteg, csak eppen nem akarja kozszemleletre tarni titkait. Meg gondolom azert jol esett ha elore engedtek a sorba stb stb.... Egyebkent meg az ha valaki tanacsot ker, nem kioktatast var.
2016. nov. 29. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!