Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mellső fali lepénnyel kevesebb...

Mellső fali lepénnyel kevesebbszer érezhetem a magzatmozgást? Jelenleg 28 hetes terhes vagyok.

Figyelt kérdés
2016. ápr. 29. 14:17
 1/5 anonim ***** válasza:
Később éreztem először, de onnantól elég gyakran. A végére szinte tombolt, NST-n például rendszeresen azért kellett ismételni, mert túl aktív volt, leugrott a papírról.
2016. ápr. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Azt szokták mondani, hogy ilyenkor később érzed. Ne én pl. már a 17. héttől érzem, igaz, akkor még nem naponta.

Ha már érzed, akkor nem hinném, hogy emiatt kevesebbszer érzed, max a kisebb/finom mozgásokat kevésbé, bár 28. hetesen egész jól lehet már érezni a babát.


Ha időszakosan keveset mozog, még lehet, hogy időjárás, stressz váltja ki, de biztos ami biztos, hívd a védőnődet, beszélj a nőgyógyásszal, ha úgy érzed, hogy kevesebbet, ne adj isten, egyáltalán nem mozog az eddig jól mozgó babát.


Ha csak szimplán kevesebbet mozog, mint másoké, ne foglalkozz vele, lehet csak békésebb, nyugodtabb babád van. ;)

2016. ápr. 29. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem most a második elől tapadt. 14+5 éreztem már,most egyre gyakrabban. 16+4

Vannak nyugodtabb babák,nem kell aggódni

2016. ápr. 29. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem mellső falim van most a 2.nál és ezért vagy a baba habitusa más, sztem sokkal kevesebbet mozog mint az elsőszülöttem.

38hkm

2016. ápr. 29. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálam első mellső fali volt, kevésbe volt számomra érezhető a mozgása. Emlékszem 28. Héten elmentem dokihoz, hogy nem érzem mozogni már egy hete, doki megnézte és mondta nincs semmi baj mivel amikor nézte akkor is ide oda úszkált csak nem éreztem.
2016. ápr. 30. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!