Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 7 hetesen vásárolnátok kismama...

7 hetesen vásárolnátok kismamaruhát, ha nagyon jó áron van?

Figyelt kérdés
A vaterán találtam pár tökjó őszre való cuccot. Szerintetek?
2010. ápr. 7. 22:30
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Én nem!

Többször póruljártam sajnos!

Babonából semmit!

2010. ápr. 7. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem is korai, bár nem főként a babona miatt, hanem mert nem tudhatod, hogy milyen fazon lesz neked kényelmes. Sógornőm és barátnőm is hasonló alkattal, súllyal esett teherbe mint én és egyikük ruhája sem volt jó rám egyik terhesség alatt sem, mert ami nekik kényelmes, az nekem nem volt. Szóval lehet, hogy pénzkidobás lesz így belőle.
2010. ápr. 7. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Szia

Én babakocsit vettem,fél áron megszereztem egy eléggé drágát. Igaz akkor nem maradt meg a baba,de nem estem kétségbe,a babakocsi nem romlik meg. 4 hónap múlva újra terhes lettem és nagyon szupi volt a lányomnak.

2010. ápr. 7. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Persze, en emg gyerek ruhakat is vettem, ha jo aron lattam.
2010. ápr. 8. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szerintem is amiatt korai még, hogy nem tudhatod milyen alkatod lesz, hova fogsz hízni. Nem minden kismamának csak a hasa nő, akkor sem ha normálisan étkezik. Van hogy a normonváltozások máshova is rakják a kilókat, szóval lehet hogy csk 7-8 kilócskát fogsz hízni a hónapok során, de lehet hogy 15-20-at, és nem tudhatod hova.

Persze ha mondjuk egy bővebb tunikáról van szó akkor talán érdemes megvenni mert az jó több méretnek is, de pl nadrágot nem vennék ilyen hamar..

jó babavárást :)

2010. ápr. 8. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Szerintem is várj még vele.Én pl. megvártam a 12. hetet, pedig előtte se volt már kényelmesek a nadrágjaim.De még akkor is nagy dilemmába voltam, hogy milyen méretet vegyek.Mert most még S-es vagyok, de ebből lehet még L-es is.Nem lehet tudni ilyenkor még, hogy mennyit fogsz hízni.Én sem 5 percig akarok hordani egy nadrágot.Most még nagyon kényelmes, nyűvöm is rendesen.És pamut, szerintem tágul is egy picit.Szerintem a vaterán folyamatosan lesz majd ilyesmi.Legalább addig várj, míg a pocakod elkezd nőni.
2010. ápr. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Amint kiderült, hogy babát várok unokatestvérem odaadta a nadrágjait, hogy ez kelleni fog. És bizony, nekem már a 7. héten kellett, akkorára dagadt a pocakom, mint egy lufi. Azóta is azokat a nadrágokat hordom, nem lettek szűkebbek, szeriencsére csak pocira "híztam".


Nem amiatt lesz egészséges egy baba, és nem amiatt fog elhalni, mert veszünk neki bármit is.

2010. ápr. 8. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Soha többet!Babonából!Én is pórul jártam! :(
2010. ápr. 8. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Majd ha elkezd nőni a poci akkor érdemes venned. Én pl 6 hós koromba vettem eggyel nagyobb nacit mint a méretem, és utána abba varrtam előre toldást a 8. hó elején. (pedig nekem végig hatalmas a hasam) Ha nyomja a pocidat a gatyi akkor érdemes arrébb varrni a gombot, vagy gumit tenni bele.

Egyetlen kismama felsőt se vettem, inkább nagyobb méreteket, finom puha anyagból. Horror árban vannak a kismama cuccok és utána csak adhatod el. Vannak olyan divatos felsők, amik terheseknek is jók.

2010. ápr. 9. 05:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Én vettem -csak nadrágot-, sokkal kényelmesebb volt. Az elején még nem hízol gyorsan ( normális esetben ), tehát a méret combon sokáig jó. Aztán persze muszály volt nagyobbakat venni, mert a pocak kinőtte az xs-es méretet, és hát valamiben járni kellett dolgozni. Mindegy, hogy most veszed meg vagy két három hét múlva, főleg ha most jó az ára. Mondjuk én nem vagyok babonás! Ha te sem, hát vegyél nyugodtan! Inkább, mint hogy szorítsd a pocakodat, puffadás miatt is lehet nagyobb. 37 hetes km.
2010. ápr. 9. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!