Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tényleg ilyen furcsa, hogy...

Tényleg ilyen furcsa, hogy nem volt hányingerem?

Figyelt kérdés
Az egész terhesség alatt egyszer sem volt hányinger, az elején nagyon fáradt voltam, sokat aludtam, feszült a mellem, de más nem volt. Mindenki azt mondta, hogy milyen szerencsés vagyok, hogy nincs hányinger, egy kicsit sem éreztem soha. Tényleg ilyen ritka a hányinger nélküli terhesség?
2010. ápr. 8. 07:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Hát nekem az első terhességem teljesen tünetmentes volt. Szerintem nem olyan ritka. Viszont a másodiknál felkötheted a gatyád.
2010. ápr. 8. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem sem volt! :)

Csak fáradékonyság, és sokat kellett pisilnem. Még nem is tudtam, hogy terhes vagyok, de már éjszaka jártam ki a wc-re :)

2010. ápr. 8. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Nekem ez a negyedik terhességem(a második elment 12 hetesen)és az első háromnál szinte semmi bajom nem volt,hányás hányinger egyáltalán nem volt.A kisebbikkel nagyon fáradt voltam.Most jelenleg 28 hetes terhes vagyok és az első harmadban folyamatos émelygéseim,hányingerem volt,nem kívántam a kaját stb...Valamilyen szintem örültem neki,mivel még szoptattam közben így éreztem,hogy nincs baj.az első két gyerkőcöm fiú,így reménykedtem,hogy a pocaklakóm lány.De ő is fütyis lett.Amúgy tényleg szerencsésnek mondhatod magad,mert nekem sok ismerősöm még dolgozni se tudott elmenni,mert állandóan hányt,v
2010. ápr. 8. 07:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
4 terhességemből 3 szinte teljesen tünetmentes volt, csupán aluszékonyabb voltam (2-nél még mensiztem is...).. a 4. babánál volt enyhe émelygés, miután kiderült, hogy ő bent növekszik a pocimban (nem terveztük), de szerintem ezt is inkább a tudat okozta és nem a hormonok. Szóval, nem mindenkinél járnak a terhességek erős tünetekkel, van, aki "észre se veszi"...
2010. ápr. 8. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

rám is néznek csodálkozóan mikor mondom hogy sem hányinger, sem szagundor nincsen.

én is "csak" álmos(de az iszonyat volt) és fáradt voltam az első trimeszterben,egyész nap, illetve első perctől égett a gyomrom és fájt a cicim. sosem voltam gyomorégős, így mielőtt teszteltünk volna, már jóval előtte sejtettem hogy ez talán baba. no meg sűrün kellett pisilnem. ez az utóbbi kettő sejtetni engedte már a havi elmaradása előtt 1-1,5 héttel a babát :-)(szerintem már a megtermékenyüléskor).


Émelygésem mindössze 3-szor volt munkaután a buszon hazafelé menet, mert a sofőr oly vadul vezetett.



mondják hogy szerencsés vagyok, ám az egész napi álmosság az iszonyat volt. a melóhelyen ülve elaludtam :-)

2010. ápr. 8. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem sem volt semmilyen tipikus terhességi panaszom! Leszámítva a büdös embereket a tömegközlekedésen. Mondjuk azok nem terhesen is felforgatták a gyomromat... :)

Szóval szerintem sem olyan ritka ez a dolog. Nekem meg is jósolták a "tapasztaltak", hogy fiam lesz, mivel semmi panaszom nincs. Nem tudom van-e összefüggés, de tényleg fiam lett!

2010. ápr. 8. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! nekem sem voltak tipikus terhes tüneteim,csak a wc re járás.Nincs szagundor ,kifejezett kívánós sem vagyok.Nekem kislányom lesz,sz.tem ez is egyén függő.32h.km.
2010. ápr. 8. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!