Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Milyen volt a terhesség a...

Milyen volt a terhesség a szülés nektek, duci, telt kismamák akik 80 kg vagy a fölött estek teherbe?

Figyelt kérdés
2016. máj. 2. 19:06
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
80 kilóval estem teherbe, a végén 100 voltam, brutálisan vizesedtem. 20 hétig hánytam, semmi nem maradt meg bennem, ennek ellenére hiztam. Terhességi cukrom lett és magas vérnyomásom. Császárral szültem. Szules utan 87 kiló voltam.
2017. jan. 13. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Én nem voltam 80 kg de önmagamhoz képest 5kg plusszal kezdtem. 16. hétig hánytam, ennek ellenére híztam. 20 kilót hiztam összesen. Én is undorítóan vizesedtem, totál eldeformálódtam a végére. Szóval nagy része víz volt, látványosan le is ment a szülés után. Aztán a szoptatás alatt még többet hiztam ,mint terhesen. Nekem az egész terhesség szívás volt, annyira vizes voltam, h a szép kismama kifejezés olyan messze volt tőlem, mint Makó....a sok sulytol majd' leszakadt a derekam, szét lapult a labfejem,borzasztóan fajt. Konkrétan a 3. trimeszterben már alig tudtam gyalog közlekedni. :-/ minden bajom volt. Ha újra kezdem, biztos h súly felesleg nélkül kezdenem, szigorúan só mentesen ennék és sokat innék, h ne vizesedjek annyira és főleg nem zabálnám magam halálra a szoptatás alatt. Bár igazából ez főleg genetika, de azért a tőlem telhetőt megtenném. Bízom benne h a 2. terhességem más lesz.
2017. jan. 13. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Ja bocs, lemaradt, h kora szülés és császár lett a vége.
2017. jan. 13. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
80-al kezdtem, 90-el mentem szülni. Semmi terhességi tünetem nem volt, 40. hétig aktív voltam (épp lakásfelújításban voltunk). A pocakom se nőtt nagyra, szemből nem is látszott. 41. héten spontán indult a szülés, este 11kor mentem a szülőszobára, éjjel háromnegyed háromra lett meg a kislányom, gátvédelemmel.
2019. márc. 12. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100 kilóval kezdtem a "bulit"...A szülésről még nem tudok nyilatkozni, de a terhesség teljesen problémamentesen zajlik, pedig már a vége felé járok. Az elején fogytam, még mindig nem értem el a kezdősúlyomat, pedig nem tartok diétát. Minden eredményem teljesen jó, a vérnyomásom alacsony és a munkát is elég jól bírom szerencsére. A környezetemben én azt tapasztaltam, hogy a normál testsúlyról induló barátnőim/ismerőseim többet szedtek fel és több probléma adódott (pl. GDM, magas vérnyomás, vizesedés), mint akiken volt plusz. Nehezebben is viselték a várandósságot.Ez nem általános, csak az én köreimben ez így volt, és engem pl. mélyen megdöbbentett, pont az ellenkezőjére számítottam. Én ezt magamnak azzal magyaráztam, hogy mivel én pl. nagy jojós vagyok, az én testem már mindenféle súlyhoz és alkathoz hozzá van szokva, így annyira nem viseli meg, hogy pl. nagyobb a hasam..."edzésben van" a szervezetem.:D:D:D Valószínűleg hülyeség, de lehet, hogy van benne valami...:D 32hkm
2019. márc. 12. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Az elsot 130 kiloval kezdtem. 142-vel mentem szulni. Egyszer hanytam. A vajudasnal felment a vernyomasom, csaszar lett.

A masodikat 179-cel kezdtem, annyival is szultem. Ket honap mulva 162 volt. Volt epegorcsom, 6,2-es cukor, amivel mar korhazba kuldtek, amig 6 ala nem ment. A 7-8. honapban jott magas vernyomas, vizesedes.

A harmadikat 186-tal, most is annyi vagyok 23 hetesen. Mar elovigyazatossagbol szedetik velem a dopegytet es jarnom Kell a diabetologushoz. Egyszer hanytam.

2019. márc. 13. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
16! 😱
2019. márc. 13. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!