Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Meddig tart a puffadás?

Meddig tart a puffadás?

Figyelt kérdés
Az előző terhességemnél nem volt, és elég kellemetlen. Tud valaki okosat mondani?
2007. nov. 13. 13:33
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem nagy okosság,de minden terhesség más.Nem igazán tudsz tenni semmit,max. figyeled mit eszel bár ez nem ételtől van,vagy megpróbálod az espumisan drazsét amit terhesek is szedhetnek.Vagy egyszerűen elfogadod hogy ez evvel jár!
2007. nov. 13. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

9 hónapig:-)

De egyetértek az előttem szólóval. Ne egyél olyat, ami puffaszt, és az espumisan tényleg szedhető.

2007. nov. 13. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
A Salvus víz segít.Természetes ásványi anyagokkal teli gyógyvíz.Egy hátránya,hogy időbe telik megszokni az ízét.Én jobban bízom ebben mint a tablettákban.
2007. nov. 13. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Én 17 hetes terhes vagyok és a 13. hétig fel voltam puffadva aztán lement a puffadás most meg már a babától puffadok!

gratula :-)

2007. nov. 14. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 8 hetes, de már 2 hete keményen puffadok. Bármit eszek, puffadt vagyok és kész. Egyik napról a másikra hirtelen zsírréteg nőtt a derekamra és hasamra, valamint majd szétpattan rajtam a farmer gombja.
2011. febr. 8. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!