Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Segitseg lányok! Lehetséges-e...

Danbrigi kérdése:

Segitseg lányok! Lehetséges-e hogy terhes vagyok, ha a teszt negatív, egy hete késik, de 2 napja barnás, néha pirosas vérzésem van, de nem erőteljes?

Figyelt kérdés
A férjemmel mar több éve próbálkozunk sikertelenül. Utolsó vérzésem március 29.-en volt, ezután ovulacios teszttel teszteltem, es pontosan az ovulacio napján voltunk együtt. 7. Napja késik, de a normális menses utolsó napján erős gorcseim voltak, azt hittem megjött, aztán 2 napja csak barnás, inkább vastagabb folyast észleltem, ma egy pici vert is, ez a 3. Napja. Terhesség tüneteit is észleltem, gyakori vizelés, faradekonysag, haj fajas, néha alhasi fajasok, az alhasam ki van duzzadva. Mar csináltam 2 tesztet, mindkettő negatív. Szamitasom szerint 5 hetes lehetek, ha van pici. Nagyon szeretnénk mar kisbabát. Kérlek segítsetek ha volt valaki ilyen helyzetben. Köszönöm előre is!

2016. máj. 3. 10:34
1 2
 11/18 A kérdező kommentje:
Köszi szepen! Ma hívom fel az orvost. Meg csak annyit, sok fura gondolat jár a fejemben, h tényleg csak bemeselem, de vannak dolgok amik újak, pl. folyton ehesnek érzem magam, amikor eszem csak úgy tomom magamba, a mellem duzzadt de nem faj, pedig mensikor annyira faj hogy meg a melltartó is irritálja, hasi puffadas, aztán a gyakori vizelesrol ne is beszéljek... Nem tudom, majd a doki eldönti, csak kiváncsi voltam pár hozzászólásra. Köszönöm
2016. máj. 3. 11:44
 12/18 anonim ***** válasza:
Ha a doki nem lát semmit, akkor se keseredj el. Mondom, nekem csak a 7. hétben láttak bármit és akkor voltam a 8.-ban utolsó mensi szerint.
2016. máj. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Hat nemtudom.. ilyenek velem is elofordulnak olykor es vedekezunk szval.. nem akarok hulyeseget mondani ezert nem irok semmit.

Csak annyi h a hatodik hetig nincsenek ilyen tunetek. Foleg h sokat eszel es a pisiles.. ezek kesobb jonnek. :)

2016. máj. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:
Pedig a neten a korai tuneteknel is fel vannak tüntetve :) mindenhol utána olvastam, kivanos vagy, es a pisiles is benne van... Persze később is érvényes amikor mar a baba növekszik... Szóval... :) Meglátjuk, majd írok értesítést, hogy mit mond a doki. Szép napot mindenkinek!
2016. máj. 3. 12:05
 15/18 anonim ***** válasza:
Én egy szerdai napon teszteltem februárban, akkor már két napja késett és előtte való szombaton olyan hányingerem volt, ami gyanús kellett volna hogy legyen, de mivel már egy éve próbálkoznunk sikertelenül, ezért nem is volt gyanús. Meg ugye korán jött a hányinger. Amúgy kitartott a 15. hétig.
2016. máj. 3. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

Hatos

Bunkòbb ès lenèzőbb nem is lehettèl volna...

2016. máj. 3. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Korai tunetek gyengèk keves a hcg es ezert, ritka ha valakinek vannak tunetei, ez sztem azonis mulik mennyire beszeljuk be magunknak. Nekem 9honapig minden menzesz elott hanyingerem volt (bemeseltem) aztan 10.honapban semmi es akkor vtam terhes..

:) valtozo.:/ 8-12nap alapbol a beagyazodas (a kozepidos egyuttletekbol van nagyreszt a baba tehat ha onnan szamoljuk ezt a 8-12napot akkor max par nappal mensi elott lehet vmi jel) :) amugy nagyon nagyon szurkolok

2016. máj. 3. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Kedves kérdező, hogy vagy? Lesz babátok?
2016. júl. 6. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!