Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 19 hetes terhes vagyok. Mi...

19 hetes terhes vagyok. Mi van ilyenkor?

Figyelt kérdés
Eddig ereztem h mozog a babam. De mar 3 napja nem erzem...vagyis konkretan biztos h nem....aggodom egy kicsit holnap megyek mar orvoshoz de addig aludni sem birok...voltatok mar ilyen helyzetbe? Ha igen kerlek nyugtassatok meg. Koszonom
2016. máj. 5. 21:50
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
12%
Egy nap volt a maximum, amíg nem éreztem.Mi a francnak vártál eddig?
2016. máj. 5. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
Mert tegnap is tegnap elott is mintha ereztem volna valamit....csak konkretat nem. Amugy meg nem kerdeseketvaladzokat varook.koszonom
2016. máj. 5. 21:53
 3/21 anonim ***** válasza:
Lehet h mar az idegessegtol nem erezted. Nyugodj meg a stresszel csak artasz. Orvosnal mindent megtudsz.:)
2016. máj. 5. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
10%

Ha nem mozog, akkor baj van.Tessék, ebben nem volt kérdés.

Ha olyan hülye vagy, hogy nem mész el legalább a védőnőhöz, akkor ezt magadnak köszönd!Mármint ha már nem lesz szívhang.:(((

2016. máj. 5. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim válasza:
100%
19 hetesen még nagyon picike, nekem is volt hogy pár napig nem éreztem de az orvosom azt mondta hogy valaki 19-20 hetesen kezdi csak érezni néha néha a pici mozgását!
2016. máj. 5. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%

Jesszus, ne ijesztgessétek már szegényt!


Kérdező, mi sajnos nem tudjuk megmondani, hogy baj van-e vagy sem. Holnap menj el orvoshoz, ő tud biztosat mondani. Reméljük minden rendben lesz, csak a front miatt lusta.

2016. máj. 5. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Nyugodj meg, csak 19 hetes vagy. Ilyenkor még nem feltétlenül érzed minden nap. Nem lesz gond. Vannak, akik még csak a 18-19. héten kezdik el érezni a magzatmozgást. Valószínűleg csak úgy fordult most a picur, hogy kevésbé érzed.

Emellett az időjárás változás is hat a babákra, vannak napok, amikor lustábbak. Nekem az utolsó két napban lustább volt a babám, most estére lett nagyon aktív. :)

2016. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%

Vegyél egy szívhang figyelőt! Az majd mindig meg fog nyugtatni ha ilyen van!

19 hetesen még picike nagyon. Valaki ilyenkor még egyáltalán nem érzi mozogni a kicsit.

Én 17 hetesen kezdtem el érezni a mozgását, de olyan rendszertelenül és kiszámíthatatlanul, hogy sokszor a nap végén el is kellett gondolkoznom, hogy baxxus ma éreztem mozogni? Ez és ez vajon az volt? Érted?!

Sztem semmi gond nincs.. Bár ha én 3 napig nem érezném mozogni, úgy hogy elötte mindig éreztem, mindig bejelentkezett a kis manó akkor legalább egy telefont megejtettem volna.. Holnap megtudod mi a helyzet..

2016. máj. 5. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
Utolso harommal egyetertek!!!!:)
2016. máj. 5. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Úristen,megy ám a paráztatás!!!! Főleg ha az első,akkor mások mégcsak ilyenkor kezdenek érezni vmit...ha lennél már mondjuk 26 hetes,akkor kéne paráznod...Holnap mész dokihoz,megnéz majd ,de tuti nincs baj.....nyugi:)
2016. máj. 5. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!