Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 1 kismama meddig dolgozhat...

1 kismama meddig dolgozhat konyhán, vendég látásba hotelbe, étterembe?

Figyelt kérdés

2016. máj. 7. 09:41
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
90%
Ameddig kenyelmes neki.
2017. márc. 3. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
49%

Baromi egyszeru erre az "Angliaban melobol mennek szulni" dologra a valasz: legtobb magyar a megelhetesert megy ki, pincernek, konyhalanynak, mosogatonak. Ott nem ugralhatnak, fog osszeszorit, hajtani gebedesig az aljamelot kulonben kivagnak es talalnak helyetted husz masik kitelepult kulfoldit.

Itthon mas a helyzet, tappenz, kismamakat vedo munkajogi torvenyek, stb. En nem mentem ki mosogatni meg pultosnak, mondvan kuuufoodon a kerites is kooobaszbol van, nekem itthon van (es ferjemnek is!) magas beosztasu irodai munkam, magas fizetessel (ket szakmat es nyelvet tanultam erte!), szoval megtehetem hogy pihenni menjek, ha mar sok ak erzem.

2017. márc. 3. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!