Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor mennyi kalciumot...

Most akkor mennyi kalciumot igyak?

Figyelt kérdés

a doki azt mondta napi 1 pezsgőtabletta,de a dobozán az van,hogy napi ajánlott mennyiség 3darab?

nagyon görcsölnek a lábaim.

33+3hetes vagyok


2010. ápr. 8. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
a magne b 6-ot nem próbáltad?nekem az segitett.
2010. ápr. 8. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
én úgy tudom h a kalciummal óvatosan kell bánni mert idő előtt előregítheti a méhlepényt.lehet ezért mondott a dokid napi 1-et,és nem pedig 3-at ahogy rá van írva.
2010. ápr. 8. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
napi 3x1 manesii citricit-ot iszom,és nem használ.sőt most egy-másfél hete szinte elviselhetetlen.Pedig ez már a 2.terhességem,az 1.vel semmi bajom sem volt.alig bírok aludni a lábzsibbadástól
2010. ápr. 8. 21:36
 4/5 anonim ***** válasza:

Nem fekszel rosszul? Én amikor a lábam közé párnát tettem, akkor volt pár nap után, hogy zsibbadt a lábam. Ha máshogy aludnál, persze, ha tudsz, nem lenne jobb? Csak alvákor zsibbad?

Én csak a hátamon tudtam aludni, végig! Egy párnát tettem a térdem alá, vagy a lábfejem alá, mikor hogy volt a kényelmes. Ki kell tapasztalni. Az oldalamon képtelen voltam feküdni, a kisfiam mindig sztrájkolt akkor. Most is elég rossz alvó :), de még picike.

Boldog babavárást!

2010. ápr. 8. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Sajnos már odáig fajult,hogy sehogy sem jó.Nagyon sokáig csak hanyatt tudtam aludni,de mostanában már úgy is zsibbad az egész csípőm,és így a fiam is állandóan reklamál.Próbáltam a térdeim közé párnát tenni,nem hogy jobb,majdnem rosszabb lett.És a hasamnak sem a legjobb oldalazva.Pedig azt is megtámasztom.

a doki azzal "vigasztal",hogy valószínű a baba nyom valamilyen ideget.

2010. ápr. 9. 19:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!