Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ki mennyiért és hova jár...

Ki mennyiért és hova jár terhesgondozásra Budapesten?

Figyelt kérdés
Én picit sokallom a 15 ezret amit nekem mondtak árat :(
2016. máj. 9. 14:17
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

1-es vagyok, 3 éve szültem. Lehet, rosszul emlékszem, de majd megnézem a számlát, pontosan mi mennyi volt.

Azóta csak rákszűrésre kell szerencsére mennem (meg receptért).

Pánczél Zita az orvosom, nála szültem, azóta is hozzá járok, maximálisan elégedett vagyok vele!

2016. máj. 10. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Kaptál képet, vagy fizetős volt? Illetve a terhesgondozás alatt az uh, vizsgálat is benne van? Vérvételre hozzá jártál? Ha igen az is 15 volt?
2016. máj. 10. 09:44
 13/14 anonim válasza:

En Dr. Ghavami Mohammadali-hoz jarok. A terhesgondozasban az UH, es a leletek kiertekelese benne van. Az UH-rol eddig mindig kaptam kepet. A 20. het ota vizeletvizsgalatot is csinalnak, illetve mernek vernyomast .


A genetikai UH-kat szinten naluk csinaltak ( Dr. Timmermann )- akivel szinten nagyon elegedett voltam.

Az egyeb vervizsgalatokat, vercukrot, stb nem naluk csinaltattam, de azokat is lehetett volna a Genium-nal is -csak neke.

2016. máj. 10. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

2es vagyok


hmm ezek szerint semmivel sem kap többet az aki fizet mint aki nem :-DDD


na akkor megnyugodtam h mégiscsak én választottam jól dokit meg rendelőt :-)

2016. máj. 10. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!