Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek ez nagyon nagy...

Szerintetek ez nagyon nagy hülyeség?

Figyelt kérdés
Olvastam, hogy a zene fontos a baba fejlődésében, illetve az is sokat számít, ha anyuka beszél hozzá, amikor még a pocakban van. A "céltalan" beszélgetés nekem nem megy, ezért arra gondoltam, hogy pl minden nap mondanék egy mesét a "hasamnak". Szerintetek ez már a "hülye vagyok" kategória? :)

2016. máj. 12. 10:45
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
En azt tudom mondani h ártani nem artasz vele. En zenét hallgattam de nem énekeltem neki mikor a hasamban volt, de kicsi kora óta nem szereti ha enekelek neki, befogja a szam a kicsi tenyerevel :D nem tudom h van e összefüggés
2016. máj. 12. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Nekem ez tökre szimpatikus. És tetszik, hogy már most így gondolsz a kicsidre. És nem a hasadnak mondanád, hanem a gyermekednek. Szerintem ez édes ötlet. :) Lehet, hogy majd én is alkalmazom, amikor én jutok majd oda:)
2016. máj. 12. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Én zenét sokat hallgatok,éneklek is,de abeszéd nem megy mert mindig elbőgöm magam ha rágondolok h még 3 hónap mire egyáltalán láthatom...
2016. máj. 12. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2016. máj. 12. 18:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!