Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szurkálás, görcs hüvelyben...

Szurkálás, görcs hüvelyben normális ez?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Ma pont10hetes terhes vagyok.Három napja intenzívebb szurkálásokat görcsöket érzek a hüvelyben.Nincs tapasztalatom ez normális lehet.erőteljes pulzáló szurkálás.Pisiléskor néha begörcsöl a húgyhólyag is.Nem tart egész nap csak pár órahosszánként előjön.Szerintetek akinek van tapasztalata irjon .Mert idegesít nehogy baj legyen mert úgy érzem hogy az alhasam is ég üléskor.
2016. máj. 13. 10:53
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyesmi első 5 hónapban sokszor de sosem volt probléma

Menzesz idején volt legtöbbször

De persze a szalagok nyulasat is mindenki másképpen éli meg

Valaki izomlazhoz hasonlítja :)

2016. máj. 13. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Próbáltam magnéziumot szedni de ahogy elkezdtem egyből jött a hasmenés.Egy hónapig szedtem a szurkálásokra.Aztán a hasmenés miadt abbahagytam.Nem merem szedni mert brutálisan hashajtó hatást vált ki nálam
2016. máj. 13. 14:55
 3/3 anonim ***** válasza:
Akkor ott a C vitamin vagy Beres csepp.:)
2016. máj. 13. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!