Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnál is volt már ilyen?...

Másnál is volt már ilyen? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen?

Figyelt kérdés

Normális hogy már vastagon a második trimeszterben vagyok, de az émelygés és hányinger csak fokozódik?

Az elmúlt egy hétben többször voltam rosszul meg hánytam mint az egész első trimeszterben.

19 hetes kismama


2016. máj. 14. 09:41
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem csak te vagy ilyen "szerencsetlen"! :)

En 24+1 hetes vagyok,es a mai napig minden bajom van. Most epp csak hanyinger,de bizony van amikkr meg en is hanyok :(

En mar bele torodtem,hogy vegig ilyen lesz ez. Pedig mar probaltam egy csomo mindent...gyomber... A femibionnal is lealltam (pedig a szoptatas vegeig lehet szedni) szoval nem tudom.

Kitartas neked is!

2016. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Sajnos én is így vagyok. Ha napi egy hányással megúszom , akkor már boldog vagyok. Pont tegnap mondtam páromnak, hogy már az lenne furcsa , ha nem lennék rosszul.

16 hkm

2016. máj. 14. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
29 hetes vagyok,simán előjön 1-2 napra
2016. máj. 14. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!