Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Most akkor megihatok egy...

Most akkor megihatok egy pohár bort vagy sem?

Figyelt kérdés

Nem voltam soha nagy alkoholizálós, de két hete nagyon kívánom a fehérbort. Próbáltam utána olvasni , de ilyen, olyan véleményt, "kutatást" is találtam?

Ti hogy tudjátok? Baj ha elszürcsölök egy deci jó minőségű fehérbort?



2016. máj. 14. 10:16
 1/10 anonim ***** válasza:
67%
vörösbort lehet tudtommal, de én nem ittam, egy pohárral pont minek :))
2016. máj. 14. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Mivel nem tudni, pontosan mi az a határ, amitől már káros a babára, én nem ittam egy korty alkoholt sem.

Volt egy időszak, mikor evett a fene, hogy úgy meginnék egy pohár pezsgőt. Semmi mást nem kívántam, csak azt. :)

Szerencsére lehet már kapni alkoholmentes verziót, így nem kellett lemondani róla. Pont olyan az íze, mint a rendes pezsgőnek. Lehet, hogy a fehérbort te is tudod vele helyettesíteni. Egy próbát megér. :)

2016. máj. 14. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tenyleg nem tudod, mit tegyel akkor fozz borral. Az ido megmarad, az alkohol elparolog.
2016. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
*ize
2016. máj. 14. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
45%
Szerintem lehet. Én is ha nagyon kivántam vagy nem tudtam elaludni megittam pár kortyal lefekvés elött, igaz hogy az házi bor volt
2016. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Összesen 2 alkalommal a terhességem alatt megittam max 1-1 deci jó minőségű fehérbort, ez se árt jobban, mint a vörös, csak nincs vérképző hatása. Én a fehéret szeretem.
2016. máj. 14. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
6%

Én nem fogok inni alkoholt a terhességem alatt. Nekem a vörösborra mondták azt, hogy egy pohár még használ is, de egyszerűen nem esne jól meginnom a baba miatt.

Viszont, találtam a neten alkoholmentes bort, amit ugyan még nem próbáltam ki, de szerintem rendelni fogok, arra az esetre, ha vendégek jönnek és miattam inkább senki nem akar inni (volt már ilyen)

2016. máj. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi alkoholt nem ittam a terhesség alatt. Meg most sem. De hát ki hogy érzi. Van, aki simán rágyújt, mert h az csak 6 szál.
2016. máj. 14. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Az anyukám amikor velem volt terhes,azt hiszem a 7.hónap környékén az ultrahangnál megijedt,mert kicsinek gondolta a fejemet. ☺ Szerintem nem volt az,nyilván az akkori technika nyomába sem ért a mostaninak.Az orvos mondta neki,hogy igyon vörösbort.Innentől kezdve minden nap megivott fèl decit.3,3 kg-val egészségesen születtem,30 éves diplomás vagyok,àtlagnál magasabb IQ-val,és soha nem volt semmi bajom.A dohányzàs bizonyítottan árt,látom a saját környezetemben is sajnos (légúti betegségek,allergia stb.,még akkor is,ha valaki az elejèn abbahagyja).Mindenki maga tudja,de én biztosan meg fogok inni egy-egy pohár jó minőségű vörösbort.
2016. máj. 15. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha nagy ritkán megiszol 1-2 deci bort, nem lesz tőle semmi bajod. Max minimálisan érzed a fejedben, ha üres gyomorra iszod. Olyan nagyon enyhe szédülés féle. Ha veszel, üvegeset vegyél és olyan 600 ft felettit. Az olcsóbbak inkább kevert félék.
2016. máj. 16. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!