Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teszt kérdés? Ne ítéljetek...

Teszt kérdés? Ne ítéljetek el, össze vagyok zavarodva

Figyelt kérdés

Van egy egy éves kisfiam,kb.félórája pozit teszteltem,de 5perc után jött ki a csík és nem túl erős akkor pozinak számít?

Pharmatex fogm.gátlóval védekeztünk ezért nemis értem

Szóval ha ténnyleg terhesség nemtudom mitcsináljak


2016. máj. 14. 10:41
1 2 3
 11/30 A kérdező kommentje:
Jobb képet nemtudok,nem fókuszál rá
2016. máj. 14. 11:21
 12/30 anonim ***** válasza:
Ez nem halvány.Jól látható pozitiv.
2016. máj. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 A kérdező kommentje:
Max.5perc után jött ki a csík,először csak szürke volt
2016. máj. 14. 11:24
 14/30 anonim ***** válasza:
Full pozitív
2016. máj. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 A kérdező kommentje:

Már a számolásban nem vagyok jó

22napos ciklussal utolsó mensi 22.dikén volt ,akkor hány hetes lehetek?

2016. máj. 14. 11:28
 16/30 anonim ***** válasza:

Ez szép pozitív, még ilyen halvány fotón is jól látszik.


Én 6,5 hónapos terhes koromig szoptattam a nagyobb gyerekem.

Kb. 20 hónap lesz közöttük, a szűk két év szerintem nem számít már kis korkülönbségnek sem.


Gratulálok!

2016. máj. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 A kérdező kommentje:

Nagyon cicis a fiam..minden percben kéri,össze vagyok zavarodva ,de mégis boldog vagyok

De még át kell beszélnem férjemmel

Köszönöm!

2016. máj. 14. 11:35
 18/30 anonim ***** válasza:
51%

Nyugodtan lehet szoptatni terhesen.

És az is lehet, hogy majd nem kéri, mert megváltozik a tej íze, de az is lehet, hogy szülésig szopik majd, és szopizhat utána is.

Olvass után a tandem szoptatásnak.

Én is erre készültem, de a lányom máshogy döntött, 19,5 hónaposan nem kért többet.

Aztán szülés után gondoltam ha majd látja a picit szopizni, megkínálom.

Nagyon vicces volt, mert odajött a cicihez, nézegette, hogy hogy kell, aztán megnyalta a mellem, és ennyi. :)

Az első hetekben néha odajött és megnyalta a mellem, aztán ment játszani, nem érdekelte tovább.

Ez amolyan rituálé volt nála.

Emiatt is lehet, hogy nem volt féltékeny a babára egyáltalán. Legalábbis az első hónapokban semmiképp.

2016. máj. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 A kérdező kommentje:

Aranyos lehetett:)

Hátha tesóm fiát csak megfogom már veszekedik hogy dádá és ideges aztán sírni kezd és verekedne..nehéz eset a kis cukrom

A cicire még féltékenyebb...ha a férjem csak heccből hozzá/hozzám ér már vége mindennek ,anyát csak magának akarja..de lehet hogy változna a helyzet ,már nagyobb lenne és okosabb csak azért bennem van hogy mivan ha....segítség volt a kommented köszönöm!

2016. máj. 14. 11:56
 20/30 anonim ***** válasza:
100%

Ne felejtsd el, hogy 9 hónapotok van még szülésig (vagy majdnem), ez alatt elképesztően sokat fog változni a kisfiad, hibás dolog a mostani állapotában mellé képzelni a kisbabát, mert bőven nem ilyen lesz addigra már.

Ne izgulj ezen!

2016. máj. 14. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!