Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet most meg felfáztam?

Lehet most meg felfáztam?

Figyelt kérdés
Nemrég volt gombàs fertőzésem,arra 3napig canestent hasznàltam majd 5 napig a nődoki àltal felírt hüvelykúpot. Ez hétfőn telt le.3napig semmi most meg nem hüvelynél hanem a húgycső nyílàsnàl érzek nyomàst. Nem csíp ha pisilek és a hasam sem fáj olyan nyomó érzésem van mint amikor keveset iszok vagy sokàig nem tudok elmenni pisilni. 26 hetes vagyok. Amugy pont a fertőzés alatt voltam vizeletvizsgàlaton és baktérium volt a vizeletembe.a doki làtta és azt mondt rendben van hogy a gomba miatt van baktérium a vizeletbe.de semmit nem mondott hogy kéne e gyógyszer. Lehet ez vmi utóhatàs?
2016. máj. 14. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem , akkor a veséd fájna , folyton tüsszögnél és sűrűn pisilnél . Ez a sok tabletta és a kúp miatt van . Sok természetes nyers étel bőséges folyadék segít .
2016. máj. 14. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Gomba miatt van baktérium a vizeletedben????

Ez az orvos nem tudom melyik piacon vette a diplomáját.

Ilyen nincs!

Legalább hüvelykenet tenyésztés alapján állapította meg, hogy gombás fertőzésed van? Mert egyszer sem biztos! Illetve ha baktériumot találtak a vizeletedben, arra antibiotikumot kellett volna kapnod, mert ez igen is lehet húgyúti fertőzés, illetve gyulladás, ami most még csak a húgycsövednél okoz gondot. Viszont könnyen feljebb húzódhat az egész és lesz egy szép vesemedence gyulladásod.

Sürgősen menj el egy másik orvoshoz és kezeljenek ki normálisan!

Amúgy ha valakit antibiotikumot szed, akkor borulhat fel a hüvelyflóra egyensúlya, aminek következtében alakulhat ki gombás fertőzés, de gombás fertőzés nem okoz bakteriális fertőzést. Viszont antibiotikum mellett lehet használni hüvelyflóra helyreállító készítményt és akkor a gombás fertőzést is meg lehet előzni.

2016. máj. 14. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a vàlaszokat. Èn us furcsàlltam hogy azt mondta a leletre hogy rendben van. Ez a nődokim volt,ès nem vett kenetet,amit hiànyoltam is, bàr annak 2 hèt mire lett volna eredmènye. Ilyen rossz mèg sosem lett, igaz cukorterhelès utàni vizeletet adtam le, de cukor is, aszkorbinsav is volt a vizeletben. A cukorterhelèsem viszont szuper lett. Na jövőhèten megyek a hàziorvosomhoz a lelettel, viszek vizeletet is azt elküldik laborba aztàn majd megmondja mi van.
2016. máj. 14. 21:04
 4/4 anonim ***** válasza:
Én kb 2 hónapja járok folyamatosan dokihoz mert a vizeletem sötétebb. Nem csíp nem fáj. A védőnő tesztcsikkal nézte és mindig ++vér van benne. 2 vizelettenxésztés volt már 2 féle antibiotikum, most voltam urológián csapolt vizeletből csinálnak tenyésztést, kedden lesz eredménye csinált ultrahangot az urológus az ég világon semmi elváltozást nem látott. Hüvelyváladék tenyesztese negatív lett. Most 29. Hetes vagyok és nagyon remélem megtaláljuk az okát ennek a vizeletgondnak.
2016. máj. 15. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!