Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Honnan lehet tudni, hogy...

Honnan lehet tudni, hogy magzatvíz vagy csak sima folyás?

Figyelt kérdés
Ha folyamatosan volt folyásom, hol kevesebb hol több akkor az utolsó hetekben honnan tudom megállapítani hogy az még folyás vagy szivárog a magzatvíz?
2016. máj. 15. 13:41
 1/5 anonim ***** válasza:
A magzatvíz meleg mint a pisi (színtelen - jó esetben és ragad mint a cukorszirup). Bár nekem ömlött. Ha szivárog, lehet csak magzatvízjelző betéttel tudod megkülönböztetni.
2016. máj. 15. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem volt erős folyásom, magzatvízszivárgásom, és volt dézsából ömlő mvizem is. egyszerüen nem tudod összekeverni.
2016. máj. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A magzatvíz nem hasonlít a folyásra. Az víz. Mintha pisilnél, csak nincs kontrollod felette, nem tudod visszatartani.
2016. máj. 15. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszi ! :)
2016. máj. 15. 16:43
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt magzatvíz szivárgásom, és nem vettem észre. Tisztasági betétet használtam. Az UH-n tűnt fel, hogy nagyon kevés a magzatvíz (38. héten), és aznap meg is született a lányom. Semmi nem utalt egyébként a szülésre, nem voltak még jósló fájásaim sem. Egyébként problémát nem okozott a babának, mert annyira minimális volt a szivárgás. A védőnő mondta, hogy más is volt már így a praxisában.
2016. máj. 16. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!