Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mennyire probléma ha kimarad...

Mennyire probléma ha kimarad a 12. heti kontroll?

Figyelt kérdés
2016. máj. 16. 13:33
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon, mivel az a legfontosabb genetikai vizsgálat. De 11-13. hét között bármikor meg lehet csinálni, nem muszáj pont a 12-en.
2016. máj. 16. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ha a genetikai UH-ra gondolsz, azt nem célszerű kihagyni.
2016. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Pont az a legnagyobb vizsgálat.

Igaz ha esetleg betegen is megtartanátok a babát, vagy nem akarnátok felkészülni az esetleges betehségre, akkor mindegy.

2016. máj. 16. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Külföldön élünk a párommal, a dokihoz kértem időpontot a 11. hét közepe fele majd közölte, hogy 3 hét szabira megy ...
2016. máj. 16. 13:45
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Akkor másik orvos...
2016. máj. 16. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nagyon!!
2016. máj. 16. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Baromi nagy baj! Ilyenkor még ugyanakkorák, mert az embriók mind ugyanúgy fejlődnek. De a 12.hét után már nem embriók. Onnantól a fejlődés egyénibb. Rengeteg dolgot akkor és ott tudnak nézni! És csak úgy érdeklődök, ha szüléskor is szabin lenne a doki, akkor nem szülsz?! Másik orvoshoz kell ilyenkor menni!!!
2016. máj. 17. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Én is ugyanebben a cipőben vagyok, mint te. Külföldön élünk, de otthon szeretnék terhesgondozásra járni. Főleg azért, mert hiába beszélek angolul, a helyi nyelveket nem beszélem, és angolul sem hiszem, hogy pontosan érteném az orvosi szakkifejezéseket :)). Szerintem nem baj, ha nem pont a 12. héten mész el erre a vizsgálatra, hanem, ha jól értem, a 14. héten. Én magán kórházban szeretnék kombinált tesztet csináltatni a geneteikai problémák kizárására, ott 11-14. héten lehet csináltatni. Nem arról van szó, hogy nem mész, hanem hogy két héttel később. Külföldről nem fogod tudni tartani az összes határidőt! vagy fel kell adni az otthoni terhesgondozást, és kint járni az ottani protokoll szerint (ezen én még gondolkodom :)).
2016. máj. 17. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!