Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eltudtátok fogadni a testeteke...

Eltudtátok fogadni a testeteket szülés után?

Figyelt kérdés
Babár várok, és ahogy olvasgatom milyen nyomokat hagy a terhesség, és szülés a testen, egyre jobban félek,hogy ha meglesz a baba képtelen leszek szépnek látni magam? Más is van ezzel így??? Vagy hagyjam az egészet a francba és majd lesz vmi???
2016. máj. 17. 16:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
igen
2016. máj. 17. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Tök egyszerű: nem kapsz helyette másikat. Úgy kell elfogadni, ahogy van.

A terhességhez képest már alig észrevehető a változás. :)

Kicsit lágyabb lesz a hasad egy darabig, nagyobb a melled, esetleg itt-ott marad némi felesleg. Na és?! Ruhában észre se lehet venni a különbséget.


Másrészt annyi időd nem lesz a baba mellett, hogy nézegesd magad a tükörben. Annyit emelgeted, mászkálsz vele, egész nap rohansz, szoptatsz, pelenkázol: mire észbe kapsz, minden fölös kilód leolvadt, és megszoktad a csíkokat. :)

2016. máj. 17. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
83%
Én is ettől félek, amitől te. De nyílván lehet tenni érte, hogy hasonlítson az ember a régi önmagára. Nem tudom, sportolsz e valamit, vagy jársz e kismama tornára/jógára, úszni, vagy akárhova. De szerintem ez sokat segít abban, hogy szülés után kisebb súlyfelesleg maradjon rajtad. Illetve ott vannak a terhescsíkok. Kenegesd magad. Tudom, hogy sokszor a genetikán is múlik, hogy kinek hány csíkja lesz, de mégis többet ér, mint a semmi.
2016. máj. 17. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim válasza:
100%
Hidd el, ha megszületik a baba, az érzés mindenért kárpótolni fog, és eszedbe sem fog jutni, hogy a külsődön rágódj. Előre is gratulálok, és sok boldogságot kívánok a kicsihez!
2016. máj. 17. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:
Komolyan sosem mozogtam, de mindig oda figyeltem magamra. Tornázgattam, jó időben futni jártam, csinos voltam mindig. Most a 12. hétig leálltam mindennel de utána elkezdem a terhestornát. Sajnos csak az interneten fellelhető mozgások jöhetnek szóba, másra nem nagyon van lehetőségem. Kenni szinte az első perctől kenne magam.
2016. máj. 17. 16:24
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén? Könnyebb elfogadnom, mint újra kihozni belőle a maximumot (gyerek előtt nagyon fitt voltam). Inkább pihenek, ha a gyerek engedi. Egyelőre Pató Pálosan fogom fel a dolgokat, ej, ráérünk arra még...
2016. máj. 17. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Igen. Meglepődtem rajta, de simán ment. A hasam visszahúzódott nagyon gyorsan (3 hét alatt), de van rajta egy kicsi megnyúlt bőr és még megvan a linea negrám (2 hónapos a gyerek). Nekem ennyi változott csak, én egy csinos, vékony, de már szült nőnek látom magam, nem vagyok 17, de őszintén szólva a szülés előtt is 27 voltam.:)


Ha nem tudod elfogadni magad, nagyon sokféle módszer van arra, hogy szebb légy (sport, műtétek), de nem biztos, hogy nem fogsz magadnak tetszeni! Előre ne izgulj!

2016. máj. 17. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
az első gyereknél a kb semmi ciciből dinnyék lettek és túlságosan gyorsan így nagyon csúnyán szétjött a bőröm. Az okés volt,hogy elhalványul majd noh de az is,hogy ami annyira durván striás lett ott a bőr feszes már soha nem lesz.Kielveztem ami a terhességből maradt meg a nagy szoptatós ciciket is aztán sajnos még jól le is fogytam pedig alapból is vékony voltam, így maradt a cicik helyén "2 nagy zsák minimális mellszövettel a belsejébe" a második és harmadik terhesség nem rontott a dolgon,de nehéz is lett volna azon már rontani. Így az egyetlen bánatom a "melleim" maradtak amin vagy doki vagy legalább +10kg segítene. Sovány vagyok így a plusz kg-ok még jól is állnának ha végre tudnák hízni. De ezt leszámítva mintha nem is szültem volna 3 gyereket
2016. máj. 17. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
A testem elfogadtam,de a közel másfél év szoptatás után mikor megláttam mi maradt a mellemből egy hétig sírtam. Szilikon segített volna,de nem engedhettem meg magamnak így hát maradt az elfogadás.
2016. máj. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

A melleim...azokat a mai napig nem sikerult elfogadnom.a nagy mar 9 eves..olyan szep kerek,formas cickoim voltak...most pedig....de hat 3 gyonyoru fiam van,es szoptattam,szoptatok.ez van.majd egyszer ha nagylany leszek...szoktam mondani.

A hasam sem szep,3 csaszar...szep koteny hasam van.de ruhaban rajtam sem latni a 3 gyereket 😉 7hetes a legkissebb.csikos is vagyok...azt 3 -4 ev volt mire elfogadtam.mar bikiniben jarok strandra.regen poloban es rovidnaciban ultem az arnyekban...

Idovel sikerul elfogadni,es a gyerekek miatt 100%ban megeri.akinek nem tettszik ne nezzen ram ;)

2016. máj. 17. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!