Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Eltudtátok fogadni a testeteke...

Eltudtátok fogadni a testeteket szülés után?

Figyelt kérdés
Babár várok, és ahogy olvasgatom milyen nyomokat hagy a terhesség, és szülés a testen, egyre jobban félek,hogy ha meglesz a baba képtelen leszek szépnek látni magam? Más is van ezzel így??? Vagy hagyjam az egészet a francba és majd lesz vmi???
2016. máj. 17. 16:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:

Ami rajtam változott:

- Melleim nagyon lógnak, minden feszességüket elvesztették (pedig nem nőtt nagyot és sokáig szoptatni sem tudtam, de mégis hülye formájuk lett).

- Hiába vagyok kilóra ugyanannyi, mégis van egy kis pocakom, ami miatt rengeteg ügyfél hiszi azt, hogy terhes vagyok újra.

- Még szőrösebb lettem mint előtte, valószínűleg a hormonok hatására.

- Egy kicsit látszódik a gátmetszés hege és az egész puncim mintha szétszaggatott lenne, pedig nem az.


Az első hármat könnyen elfogadtam, és nagy meglepetésemre a puncimat fogadom el nehezen, pedig azt senki nem látja a férjemen és az orvosom kívül és funkcióját tekintve sokkal jobb mint előtte (érzékenyebb, ezerszer jobb a szeretkezés, több orgazmusom van), mégis azt szégyellem a legjobban. Annak ellenére, hogy a férjemet egyáltalán nem zavarja, sőt..., és mégis. Múltkor már megkérdezte, hogyha rajta kívül nem látja más, akkor miért zavar ennyire? De nem tudok erre válaszolni. Egyébként szerintem sokat segített nekem, hogy a férjem rengeteget dícsér, szexinek tart, ugyanúgy kíván mint előtte, így ugyanúgy nőnek tudom érezni magam.

2016. máj. 17. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
Én keveset híztam, így a szülés után, már a darázsderekammal jöttem haza a kórházból, csíkjaim sincsenek. A szoptatás viszont hagyott nyomot a mellemen, ahogy abbahagytam a szoptatást, ilyen kiürült zacskó formájuk lett :P. Most épp nem látszik, mert újra babát várok, az alakom miatt most sem aggódom. A mellemen szeretnék egy felvarrást, majd ha már nem szoptatok, mivel több gyereket nem tervezünk. Egyébként nem nagyon foglalkozom vele, mert ezzel a részével túl sokat nem tudok tenni.
2016. máj. 17. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

Abszolut el tudtam magam fogadni. Nyilvan kozvetlenul szules utan azert varni kellett arra, h a hasam visszamenjen, de 2 honappal kesobb mar megvolt a terhesseg elotti alakom. jo, hozzatartozik, h ikres mama vagyok, tehat szoptatni nem tudtam, igy a melleim nem ereszkedtek meg. a terhesseg alatt pedig naponta tobbszo kentem kokuszolajjal a hasamat a csikok elkerulese miatt.

Egyebkent pedig terhesseg elott is es szules utan is rendszeresen sportoltam/sportolok, ugyh nem volt gond a regi alakom visszanyeresevel.

2016. máj. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
a csikok a hasamon zavarnak. kicsit megerwszkedett ott a bor de nem durva. viszont nem huzok fel azert haspolot mar. a melleimet mindig dicsertek baratbok akik lattak vagy epp a parom. most 11 honap szoptatas utan olyan mintha felig ures zacsi leenne. ha lehajolok logg egy kis bordarab. na ez a legszarabb...elkezdtem csinalni par gyakorlatot amitol par nap mulva szepen elkezdett formalodni a mellem. az egyik az amikor a tenyered osszeteszed a mellkasod elott es osszetolod egymasnak. ebbol 100-200at a kadban megszoktam csinalni. napi par alkalommal kiprobaltam azt is mikpr veszel egy mely levegot es kozben osszeszoritod ovatosan a a tenyereddel a melleid. benntartod a levegot elszamolsz hatig majd kiengeded a levwgot es elengeded a melleid majd egy kicsit labdazni kell veluk. ezt otszor meg kell csinalni alkalmankent. na ezek utan a ferjem is mondta hogy szebbek a melleim es feszesebbek is. probaljatok ki. azota babat varok igy nem csinalom.
2016. máj. 17. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 Betu ***** válasza:
Igen el tudtam fogadni. 14 hónapos a kisfiam. Nem híztam sokat amíg őt vàrtam, viszont a melleim nagyon kicsik voltak a terhességem előtt. Mikor beindult a tejtermelődés akkor azt hittem màr nem férek bele a bőrömbe. Vannak rajta csíkok viszont nem annyira feltűnő. Még mindig szoptatok, de a cicim sajna megint kicsike lett mert màr nem termelődik annyi tej mint a legelején. Ez van elfogadtam mâst nem akarok tenni.
2016. máj. 17. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Sokat híztam,de jó a genetikám,lapos a hasam,nem repedt a bőröm,és a mellem sem lóg (bár kicsi mellem van,biztos ezért) a hüvely izmaimat éreztem kissé lazábbnak,ami eléggé zavart,de az intimtorna végül megoldotta.
2016. máj. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ne aggódj elôre feleslegesen. Én két gyerek szülése után jobban érzem magam a bőrömben, mint előtte bármikor. Pedig a derekam vastagodott, szerencsére striám nem lett, a melleim is jobban tetszenek most, pedig szoptattam mindkettőt. Sokkal nőiesebbnek érzem magam! Úgyhogy ilyen is van:)
2016. máj. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!