Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhes vitamin szukseges?

Terhes vitamin szukseges?

Figyelt kérdés

Elso terhesseg.

Sok fele valaszt olvastam es hallottam mar,de meg nem kaptam olyan lenyeges valaszt.

Fontos szedni a vitaminokat vagy mi a legfontosabb ami tenyeg kell terhesseg alatt?

Pl a fogaknak?

Eddig elso trimeszter vegeig szedtem gravidat,majd hanytam tole igy leraktam,amit a doki is mondott.

Se a dokim,se a vedonom nem mondta hogy kellene esetleg valamilyen vitamint szednem,egyedul a magneb6ot amibol 3at szedek,sajnos neha kimarad egy-ketto.

Szeretnem termeszetes modon megoldani,eddig gyumolcsoket es zoldsegeket ettem,c vitaminon nem szedtem mas vitamint.

Ez baj lenne???

Fontos a vitamin vagy lehet anelkul is?

Ti hogy voltatok/vagytok vele??



2016. máj. 17. 23:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Én a femibiont szedem, de már csak minden másnap, mert hatalmas lenne tőle a baba, így is nagyobb már mint kellene, így orvosi utasításra csak másnaponta szedem. Azt mondta, bőven elég, nem kell több.

Pl. unokatesóm, aki külföldön jár dokihoz semmit nem szed. Azt mondták neki, sok zöldség, gyümölcs aztán ennyi. Az a baba elveszi a szervezettől ami neki kell.

És azért ha kicsit jobban belegondolunk....régen hol volt 30 féle fajta terhesvitamin? Mégis itt vagyunk ;)

2016. máj. 18. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
A vitamin nem a babának kell elsősorban, hanem neked. A baba elveszi, ami neki kell, akkor is, ha neked nem marad.
2016. máj. 18. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 narancs223 ***** válasza:
Van hipp mama ez olyan mint a gyümölcslé, sok sikert! :)
2016. máj. 18. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 A kérdező kommentje:

Én terhesség előtt se szedtem semmi vitamint,nem gondoltunk még babára,de nem bánjuk.


tegnap 23:32

És neked ennyi elég is volt??

Hát van nekem is ismerősöm aki tényleg ettől a sok mindentől hízott,pedig ő vékony volt és sportos,de mégis lett rajta jócskán felesleg.


tegnap 23:42

15 hetes vagyok és a hányinger nem múlt el és vannak bizonyos napok amikor hányok is,még mindig undorodom sok mindentől,így a vitaminokat sem tudom lenyelni,egyszerűen nem megy vagy kihányom mindegyiket.

És a magnosol az mire jó?Azt dokitól kell kérni?

Boldog babavárást!


ma 00:07

15 hetes vagyok és sajnos csak enyhült,de sokszor vagyok még mindig rosszul.

Nekem mindkettő azt mondta,hogy hát mivel nem marad bennem semmi,most hagyjuk abba egy kicsit majd meglátjuk pár hét múlva és akkor most ne is erőltessük.

Nőgyógyász is vagy??


Ez nem tudom hogy mennyire igaz,de mint írtam az én ismerősöm vékony volt és sportos és elhízott,amióta szedi a vitaminokat,az mitől lehetséges??


Hát itt már mindent kipróbáltam és egyik se maradt meg bennem,így most szüneteltetjük.A külföldi vitaminokat nem ismerem.

Sok minden van a vitaminban,ami pl nem tudsz sehogy bevinni,de azért tudsz vinni vasat stb..


ma 01:04

És ez a hipp natal terhesvitamin milyen?Mik vannak benne?Hol lehet kapni és mennyiért?


ma 04:43

Femibiont is szedtem már.

Persze ha meglehet úgy oldani egy vitaminnal ezeket,akkor miért szedjek több másikat.

Csak a problémám hogy nem marad meg semmi,vitamin se gyógyszer.



ma 07:11

Hát igen a barátnőm nem szedett semmit és egészséges babája lett,normális súllyal és semmi baja.

És neki se lett semmi baja.Igen eddig próbálom én is természetesen megoldani.

A spenót nem szívódik fel???


ma 07:56

Igen ezt már én is megkaptam mindegyik dokitól,most ezért szüneteltetjük.

Huh 3.at gratulálok mindegyikhez :)

Minden leletem eddig tökéletes és nem szóltak,bár most azért is állították le ezt a vitaminozást mert túl sokat csinált sokból.



ma 08:07

Hát igen,régen se voltak terhes vitaminok és itt vagyunk,pl..anyukám se szedett és semmi bajom,sőt mi 4 en vagyunk testvérek és egyikünknek se lett semmi baja,de azt szokták mondani erre,hogy hát régen több minden volt a zöldségekben és gyümölcsökben,ami most már nincs...ezt olvastam valamelyik nap itt.


ma 14:48

Hipp mama?

Az milyen?


Köszönöm mindenkinek aki eddig írt.Mindenkinek ment a zöld kéz.

2016. máj. 18. 22:46
 15/19 anonim ***** válasza:

A nemtudom hanyadik hozzaszolo vagyok.

A terhes vitamin nem a babanak, hanem neked van. A baba toled elveszi ami kell neki, es neked azt potolni kell. Hogy irod, anyukad sem szedett vitamint es egeszsegesek lettetek. Persze a baba az lesz. De sokaknak tehesseg alatt, szules utan pl nagyon romlanak a fogai. Ha vitamint vesz ezzel pl megelozheto. Vagy a hajhullas, korom toredezes, kesobbi csont panaszok, borelvaltozasok ez mind mind. Erre van a vitamin, az anyat vedi. A gyereket meg az anya vedi, ha van mibol.

Probald ki ezt a Hippet amit ajanlottak itt.

2016. máj. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
Hipp natalt kapsz már szinte minden hol dm rossman brendon tesco árra már nem emlékeszem ponosan olyan 5000körül van... néz körbe..
2016. máj. 18. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Ja és bocsi hogy nem írom le hogy mi van benne!! Keress rá neteh fent van róla minden!!
2016. máj. 18. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:

Köszönöm,igen tudom,hogy az anyaknak van.

Jó kipróbálom a hippet remélem hogy sikerül.

Köszönöm még egyszer mindenkinek,majd neten utána négek,nem baj ha nem írod le.

2016. máj. 19. 09:11
 19/19 narancs223 ***** válasza:

Szia! Itt van a hipp terhes vitaminról minden

[link]

2016. máj. 27. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!