Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kerlek valaki segitsen. Ma...

Kerlek valaki segitsen. Ma voltam dokinal 6 hetes vagyokw. Annyit mondott van terhesség szivhang nincsen es mar kene lennie, plusz ott van egy 8 cm es ciszta. Valaki hasonló helyzetbe?

Figyelt kérdés
Hogyan tovább? Hetfon kell visszamennem,de nem biztatott sot kiirta a papirt a korhazba,ha elkezdenek berezni,vagy fajdalma lenne. Mi lesz most? Lehet,hogy tuleli a baba -es lesz szivhang? Vagy a ciszta elnyomja? Pihennem kellene egy ket eved kiscsaj mellett aki raadasul lazas, csa a várakozás maradt. Valaki volt mar igy hogy ciszta terhesseg szivhang nem volt. Mi lett a vege?kerlek irjon valaki, egyfolytában sírok. Szornyu erzes
2016. máj. 18. 11:20
1 2 3
 21/25 A kérdező kommentje:
Mindeninek koszonom aki biztatott,ma voltam orvosnal. Van szivhang szepen no,a ciszta pedig kisebb 7 cm-er. Lassan elmegy talán egy hónap is de nem art a magzatnak. Koszi,koszi
2016. máj. 23. 12:45
 22/25 anonim ***** válasza:

Na látod, megmondtam!! :))

Nekem kerekített a doki, hogy 7 hetes vagyok, pedig a kalkulátor és mensim szerint amikor mentem akkor 6+4 hetes kismama voltam, tehát én inkább úgy számolom, ahogy eddig is, aztán majd később úgyis pontosítunk.


Boldog Babavárást!


7+2hkm

2016. máj. 23. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/25 A kérdező kommentje:
Koszi. Neked is. :-) remeljuk minden rendben lesz .
2016. máj. 23. 17:15
 24/25 anonim ***** válasza:
Na, szuper, latod, megmondtuk !!!
2016. máj. 23. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/25 A kérdező kommentje:
Igen igazatok volt. Elfelejtettem megkerdezni a dokit,hogy lehet e nemi eletet elni,nen tudja veretlenül valaki?
2016. máj. 23. 17:33
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!