Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valaki fel tudna világosítani,...

Valaki fel tudna világosítani, hogy mennek ezek a dolgok?

Figyelt kérdés
Bocsi ha kicsit értetlennek tűnök de első baba és fogalmam sincs mit kell tennem :) Nemrég megtudtam h babám lesz és most kb a 6.héten járok szóval mik a teendőim hová kell mennem. Már kértem egy időpontot nyíregyházán a stadion utcai terhesgondozóba. Ott mit fognak csinálni? Úgy tudom védőnőhöz is be kell jelentkezni. Ott is van ilyen vagy a saját települèsemen kell bejelentkezni? Légyszi segítsetek. Előre is köszönöm a válaszokat! :)

2016. máj. 18. 11:42
 1/3 anonim ***** válasza:
A stadion utcai terhesgondozóban van a védőnő. Ő mindent el fog neked mondani. Hol laksz? Miért nem a saját településed védőnőjéhez jelentkeztél?
2016. máj. 18. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Felhívtam a nőgyógyászt akihez eddig jártam és ő adott időpontot hozzá oda. Nekem lènyegében mindegy h hová megyek csak normálisak legyenek :)
2016. máj. 18. 12:00
 3/3 anonim ***** válasza:
Hova van idopontod ? A terhesgondozoba a dokihoz vagy a vedonohoz? Ha a dokihoz van akkor szerintem utana ha azona napon ott van a vedono akihez tartozol teruletileg akkor szerintem vele is tudsz beszelni. Persze nem tudhatom hogy a te vedonod is ott van e mert ha nem nyiregyi vagy lehet hogy mashoz kell menned. De a doki ...ha az aki akkor volt amikor en is jartam akkor nagyon jo fej rendes kedves segitokesz. A szulesznok is nagyon cukik . Gratulalok a babahoz :-)
2016. jún. 9. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!