Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhességi székrekedés?

Terhességi székrekedés?

Figyelt kérdés
Tudom, sok kérdés van már ilyen,de nekem sem a narancslé,sem a szilvalekvár tejjel és az aszalt barack sem segített. Valami ötlet?
2016. máj. 18. 12:18
 1/10 anonim ***** válasza:
dulcolax csepp vag sok magnézium egyszerre.
2016. máj. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Hány hetes vagy? Szedsz magzatvédő vitamint vagy vasat?

Azok tudnak erős székrekedést okozni. Én olyankor 1-2 napot kihagyok a vitaminból (vasat nem szedek pluszba). Reggel éhgyomorra egy bögre 3in1 kávéval indítok. Arra egy fél órára megiszok kb. 2 dl narancslevet. Nekem ez mindig beválik. Sok folyadék.

2016. máj. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nekem az aszaltszilva-lé vált be, az tényleg nagyon meghajtja az embert. Amiket felsoroltál azok nekem sem jöttek be.
2016. máj. 18. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
22-ik hétben vagyunk, folsavat és magne b6-ot szedek, napi kb 3 liter folyadékot iszok. Vasat még nem,de már beszéltem a dokival és jövő 7főn találkozunk, mondta, hogy addigra lesz vérképem és az alapján megbeszéljük, mennyit és hogy szedjem. A reggeli 3in1 kávé nekem is megvan, inger is van tőle, csak eredmény nem igazán,az is nehézkes.
2016. máj. 18. 12:37
 5/10 anonim ***** válasza:
Olíva olaj (egy evőkanálnyi reggelente), tej, kefír.
2016. máj. 18. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Akár én is kérdezhettem volna. Szóval a levolac szirup semmit nem ért, zabpehely joghurttal, hogy plusz rostot juttassak a szervezetembe, nem használ, evőkanál olaj reggelente nem használ, vasat szedek, de Kráuterblum a neve és állítólag ettől senkinek nem lesz jobban székrekedése, végülis nekem se lett rosszabb, csak pont ugyanolyan nagyon. Ja és napi rengeteg magynéziumot szedek a keményedések miatt, nekem ez sem hat erre. Ma kérdeztem az orvost és egy kúpot ajánlott, de receptet nem írt, szóval ezek szerint anélkül is vehető. A védőnő pedig sajnos nem jegyeztem meg, de valami mag porát ajánlotta, útifű vagy palástfű vagy valami nem általános, mert azt meg tudtam volna jegyezni, és úgy néz ki, mint a korpa.

És magamhoz képest rengeteget iszok, direkt ezért. Szerintem ez orvosolhatatlan........

2016. máj. 18. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem csak a kefír jött be.
2016. máj. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 Kitty12345 ***** válasza:
Nekem a Levolac szirup vált be. Kimondottan székletlazító és nem szívódik fel így nincs hatással a babára.
2016. máj. 18. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
bocsi, hogy belekérdezek, de melyiknek milyen gyorsan jön meg a hatása? dolgozom még, és sokszor terepen vagyunk, nagyon nem lenne mindegy.. :)
2016. máj. 18. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Jut is eszembe még, hogy egyszer nagyon megkívántam a húslevest, délután csak azt ettem (3x), és estére -nem részletezném, de- rendesen kipucolt ;) Most is húslevest főztem, bár nem e célból :)
2016. máj. 18. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!