Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mivel másabb egy magas rizikój...

Mivel másabb egy magas rizikójú terhesség mint egy alacsony?

Figyelt kérdés
PCOS-s miatt magas rizikójú a terhességem, de se a nőgyógyász se a védőnő nem mondta, hogy miben lesz más a terhesgondozás vagy bármi más. 14 hetes vagyok eddig nem volt semmi gond, hányingerem is alig volt, néha van mindjárt megjön érzés, de ennyi.

2016. máj. 18. 14:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Nekem annyit mondott a nőgyógyász, hogy ez csupán annyit jelent, hogy semmiképp sem szülhetek otthon. (Nem mintha akarnék. :) Igaz, hogy én azért lettem magas rizikójú, mert állandó gyógyszert szedek, de ezzel kacsolatban az előző terhességemnél sem volt semmi teendő.
2016. máj. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én császármetszés miatt lettem magas rizikóba sorolva. Védőnő annyit mondott, hogy ez csak annyit jelent, hogy mindenképp nőgyógyász kell a terhesgondozáshoz, szülésznő egymaga nem végezheti a terhesgondozást.
2016. máj. 18. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Én a korom (37), illetve az előzményeim miatt ( 8 sikertelen lombik, 2 vetélés) lettem magas rizikójú veszélyeztetett terhes. Amúgy semmiben nem más, csak azonnal és terhesség végéig táppénz, és rengeteg pihenés. Meg az elején többet jártam dokihoz uh-ra (2 hetente),hogy minden rendben van e.
2016. máj. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Én a korom miatt (38 leszek mire megszületik a baba) és a pajzsmirigybetegségem miatt lettem magas rizikófaktorú.


Semmi különbséget nem látok az előzőkhöz képest (harmadik gyerek), ugyanaz a dokim, ugyanott fogok szülni, most sem vagyok táppénzen (az első kettőnél a 36. hétig dolgoztam), nincs panaszom. Szerencsére. :)

2016. máj. 18. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem fő vénás visszér miatt szúrnom kellett magam az elsőnél,igy most a másodiknál automatikusan magas besorolást kaptam. Most is kell majd,a 24héten néznek rá és mondják meg menjek e az érsebészhez.
2016. máj. 18. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!