Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hányadik héttől kezdetek el...

Hányadik héttől kezdetek el vásárolgatni a babátoknak?

Figyelt kérdés
Én szombat lépek a 23. hétbe,ma megvettük a babakocsit kéz alól mert nagyon jó árban találtunk egy kinézett CAM babakocsit,erre egyik rokon letorkollt,h szeletéséig nem szabad venni semmit babonából,de ez alapján 3 nap alatt míg én kórházban vagyok apának kéne megvenni mindent,és anyagilag is elég megterhelő lenne.Tik mikortól mit vettetek
2016. máj. 18. 16:03
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze hozzá mikortól vàsàrolsz!

Tartsa meg a babonáit magának!

Mi kb a 36. héten vettük meg a kocsit, utàna még 1-2 ruhàt de mindent kaptunk (nem csak használt dolgokat) egyébként.

2016. máj. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
13 héttől vásáropgatom a cuccokat apránként. 28hkm
2016. máj. 18. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is a 13. hettol :D ilyen okos tanacsot en is kaptam aposomtol, akit amugy is utalok. Megmondta, hogy meg ne vasaroljak. Hat masnap folytattam a babamnak valo vasarlast. 31-en lesz 4 honapos a babam, semmi baja.
2016. máj. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Pénteken leszek 32 hetes, pont ma érkezett meg az utolsó hiányzó dolog, a pelenkázó. A 12. heti UH után vettem neki pár ruhácskát, a 20. heti után kezdtem el neten nézelődni, és az elmúlt egy hónapban vettünk meg, rendeltünk meg mindent. Nekem is volt olyan kolléganőm, aki szerint ráér, ha megszületik, hát én nem osztottam ezt a véleményt. Sokkal nyugodtabb vagyok, hogy minden megvan, elkezdtem kimosni a kis ruhácskáit, aztán kivasalom, összekészítem a kórházi csomagom, és várjuk izgatottan a kisfiúnkat. :)
2016. máj. 18. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
46%
17 évesen megörököltem az unokatesóim babaruháit, játékait és autósüléseit. A babakocsit még a tervezés közben vettem meg, mert A kinézett fajta épp le volt árazva. Még egy doboz bőven elfért a másik 20 mellett a raktárban... A többi dolgot kb 20. héttől kezdtük el beszerezni.
2016. máj. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 KiaraPro ***** válasza:

Ez azert vicces, mert szules utan par hetig nem ajanlott a babat kivinni a lakasbol, mert meg gyenge az immunrendszere. Nem veletlenul talaltak ki a gyerekágyat. Jo lenne a babacuccokat egyutt megvenni apuval ( az en ferjem nem is tudom miket vasarolna ossze egymagaban) :D

A babat otthon nem hagynam, senkivel. En kellek neki az elejen mindenkeppen.

Nem beszelve arrol h mi pl minden honapban keressuk a bababoltokban a legjobb akciokat, es bizony igy mar most megsporoltunk kb 50 ezer ft-ot.

Es amig en vasarolgatok addig a babam miben van, mit eszik es hogyan, es szerintem meg ezer ellenervet fel tudnek sorolni, de iagazbol a lenyeg:

Miert akarjak mindig a hulye babonaikat eroltetni?? Bocsi, engem mar felhuztak ezzel parszor :D 24hkm

2016. máj. 18. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!