Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hipp Natallal tapasztalatok?

Hipp Natallal tapasztalatok?

Figyelt kérdés

eddig elevitet szedtem, kipróbálnék valami mást, erre esne a választásom.

Mennyibe kerül,meddig elég?

Helyettesíti a szintetikus vitaminokat?

22 hetes vagyok


2016. máj. 18. 20:17
 1/8 anonim ***** válasza:

Én a tesóm javaslatára azt ittam, mert neki az Elevit és a Gravida is székrekedést okoztak.

Teljes értékű terhesvitamin ez is. A nőgyógyászaink és védőnőink is jóváhagyták mindkettőnknek.

Azt hiszem 4 darab(vagy 2? nem tudom már...) üveggel volt 1 dobozban, és az 1 hónapra volt elég.

A terhességemmel minden rendben volt(vasat szedtem, de bármelyik vitamin mellett lehet hiány), székrekedésem nem volt, a babáink egészségesek.

Én a következő terhességem alatt is ezt választanám. :)

Ja, azt hiszem olyan 3500-4000 az egy havi adag.

2016. máj. 18. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
köszi! nekem is székrekedésem van, arra még nem gondoltam, hogy a vitamintól.
2016. máj. 18. 20:53
 3/8 anonim ***** válasza:
Szia.én azt használom.3 üveg van 1 dobozban.1 üveg 10 napig elég.5000 ft de dmben leszokták árazni mikor a dátuma is akkor jár le mikor elfogyna félárra.Íze...hát...gyorsan egybe lenyelem és vizet iszok rá.
2016. máj. 18. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
hm. eddig azt olvasta mindenhol, hogy finom gyümölcsös. mondjuk az íze a legkevesebb :)
2016. máj. 18. 22:12
 5/8 anonim ***** válasza:
Én is azt ittam és nekem ízelt :)
2016. máj. 18. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Na akkor se az árára, sem a darabra nem jól emlékeztem. :D Jó vagyok...

Az tuti, hogy a gyerekek egészségesek. ;)

Ui.:Nekem is ízlett.

1-es voltam.

2016. máj. 19. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Darabra és árra már nem emlékszem ( 6 éve volt ), de én nagyon szerettem, ízlett is. Úgy tudom, teljes értékű terhes vitaminnak számít, és természetes összetevőkből készül.
2016. máj. 19. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
na, megvettem, 30adagos volt rossmanós kártyával 3000 (anélkül 4300), szerintem is finom, kis vas utóíze van, de annyi baj legyen :)
2016. máj. 19. 18:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!