Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes kismama vagyok egy éve...

6hetes kismama vagyok egy éve volt egy befejezett terhességem és nem tudom mi a normális és mi nem?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Mint 6hetes vagyok még dokihoz nem mentem mert még nem mertem.Nem tudom normálisak e ezek a tünetek egy terhesség alatt,mert előzző nabánál is azt mondták normális aztán elhalás lett belőle.Szóval akivolt már terhes az segítsrn némi információval ha tud.Elég sokat görcsöltem feszültem az elmult egy két hétben olvasgattam,hogy nem gáz ha szurkál fáj mert szalagok nyuknak stb.De ezek a hüvelyi szúrkálások görcsök eltarthatnak akár két napig is?némi szünettel.De ez normális?ha járkálok vagy megmozdulok ujra kezdődik.Ettől ugye még nem lehet baj.Köszi a válaszokat .
2016. ápr. 13. 15:09
 1/7 anonim ***** válasza:

amíg nincs vérzés, addig ne aggódj. szedj magnéziumot és pihenj sokat. boldog babavárást! :)

21hkm

2016. ápr. 13. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
kiderült valami a vetélés utáni vizsgálatokból? vagy minden rendben volt?
2016. ápr. 13. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Az első terhességnél nem derült ki semmi.Nem tudták megmondani mi volt a probléma.De úgy gondolom megelőzhető lett volna a dolog ha akkor mikor elmentem a problémáimmal komolyan vesz a nőgyógyász.Napokkal a vetélés elött elmentem,hogy görcsölök ég az alhasam és erős görcsökre gondolok akkor azt mondták nyugodjak meg szedjek mgB6.Mondtam nekik hogy eddig is szedtem akkor sem jobb.Minden rendben gond van menjek ügyeletre.Memtek 3efymást követő nap ügyeletre.Ekkoor már véreztem és még akkor is azt mondták semmi gond.Az utolsó estén kaptam hormon tablettát de azt is úgy,hogy lecseszett az orvos nem ",nem gondolja hogy talán gyógyszert kéne szednie"Tehát még az én hibém volt hogy a rendelésről elhajtottak és nem szedtem gyógyszert és elhalt a magzat.Ebből kiindulva nem is vártam,hogy bármi kiderül a szövettanból.Hivatalosan beleirák a papirba gyulladt volt a méh.Ezt is onnan tudom,hogy én vittem le a korlapot a műtét után és megnéztem.De információt nem kaptam azzal kapcsolatban mi is történt.Ezért nem is mertem még elmenni.Most is szurkál görcsölget.Illetve ég az alhasam.Mint akkor is.De holnap rászánom magam és elmegyel.Elméletileg egy vetélés után irnak ki hormont hogy ne legyen baj.Kíváncsi leszek
2016. ápr. 13. 18:33
 4/7 anonim ***** válasza:

Szerintem már pozitív teszt után is jól jött volna a progeszteron.

Az alhasi feszülés normális, nekem is volt, de nem volt baj. Igaz nekem is kellett progeszteron, 6 hetesen elkezdtem barnázni.

De szerintem korábban is elmehettél volna. Nyilván már mindegy, de ne halogasd ilyen előzményekkel.

2016. ápr. 13. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Most töltöttem a 6.hetet 1hete tudom,hogy terhes vagyok mert a műtét után a mensesem sem volt normális.Ami egész idáig nem volt normális azóta.Valójában kiszámíthatatlan volt.Persze ezzel is visszajártam hónapokig erre is azt mondták normális.Kissé bizalmatlanná váltam az egészségüggyel kapcsolatba.Holnap megyek.Remélem nem lesz gond
2016. ápr. 13. 18:46
 6/7 A kérdező kommentje:
Voltam dokinál.Kiderült,hogy 6hetes és 3napos vagyok.Minden rendben van egyenlőre a görcsök ellenére.Azt mondták szedjek sok magnéziumot és kaptam utrogestant.Azonnal táppénzre vettek az előzményekre tekintettel.Ismeri valaki ezt a hormont?
2016. ápr. 16. 06:39
 7/7 anonim ***** válasza:

4-es vagyok, én is ezt kaptam, én barnázásra. Megmaradt a terhesség, utána már nem volt semmi gond.

Ez progeszteron. A második leggyakoribb ok a vetélésre a progeszteronhiány, azt képes megelőzni.

2016. ápr. 16. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!