Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kiknek és hány hetes állapotba...

Kiknek és hány hetes állapotban mondtátok el a várandósság tényét?

Figyelt kérdés
2016. máj. 21. 00:43
 1/9 anonim ***** válasza:
Szüleimnek, testvéreimnek és a legjobb barátnőmnek azonnal a pozitív teszt után. Ismerősöknek és a kollégáknak a 12. heti ultrahang után
2016. máj. 21. 04:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
11. hetet megvartuk mert pont karacsonyra esett. nehany barat tudta mar a pozi utan. a fonoknek 10 hetesen mondtam el karacsonyi szabi elott, mert nem akartam h valamelyik rokontol tudja meg uzenofalrol...jol is tettem.mert valakinek sikerult nullarol begratulalnia a mindenki altal lathato idovonara anelkul, hogy egyaltalan hivatalosan errol barmit is kitettem volna (nem is tettem csak mikor megszuletett mert nem vagyok olyan tipus aki ilyen dogokat fbn kozol)
2016. máj. 21. 06:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Legjobb baràtnőmnek 7 hetesen, akkor is csak azért mert együtt voltunk vàsárolni és rosszul éreztem magam, gondoltam ha elàjulok jobb ha tudja... Anyukàmnak 12, a legeslegszűkebb családi körnek a 15. hét utàn.
2016. máj. 21. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Azèrt kèrdem, mert Én még gyerekcipőben vagyok. Kb 3 hetes lehet (max -1,2 nap) :D

86 éves keresztszüleim vannak, akiknél 1,5 hete voltam (a világ végén balra), de akkor még én se tudtam, hogy nem jön meg. Attól félek, hogy bekövetkezik az elkerülhetetlen és nem lesz módom soha elmondani nekik...mert hát ilyenkor már minden nap ajándék.



Ugyanakkor hugom tudja és a férjem. Szüleim nem. Ugy terveztem szuleimnek anyukámnak a szülinapján mondom meg (akkor leszek kb 50 napos :D) , mert a hugomtol az eskuvo ota kerdezi, hogy mi van velem?


Szerintetek? De attol is tartok h ha keriéknek elmondom, mivel feledékeny lehet megemliti Anyámnak a telefonba. :\

2016. máj. 21. 08:31
 5/9 anonim ***** válasza:

Én a munkahelyen 18 hetesen, szüleimnek a pozi tesztnél, közeli barátoknak a 18. héten szintén (nem lett jó a kombinált tesztünk).


Viszont volt előtte egy vetélésem, a nagyapám 91 éves volt akkor, nagyon összetört, mert elmondtam neki, ugyanúgy, ahogy te, ugyanazért. Aztán a következő terhességgel (3 hónap múlva) már a temetése előtti nap voltunk az első uh-n. Persze nem mondom, hogy ez fog történni veled, dehogyis, csak szerintem érdemes várni.

2016. máj. 21. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Én a helyedben a szülőket előbbre venném, mint a keresztszülőket, bármilyen idősek is és kiküszöbölnék minden lehetőséget,h a szüleim mástól tudják meg.

Én a szüleimnek 14, párom a szüleinek 16, a rokonságnak 19, kollégáknak 21 hetesen mondtuk el. Volt előzmény ami miatt ilyen későn tudattuk csak.

Idős embereknél biztos nagy az öröm,de ahogy előttem is írták, ha véletlenül vmi történik, nagyon meg tudja őket törni. Szerintem várd meg a 12 hetet :)

2016. máj. 21. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Én most vagyok 5 hetes, a nagymamámnak elmondtam meg a tesómnak, mert ők tudják, hogy régóta próbálkozunk (a férjem természetesen tudja). Mindenki másnak csak a 12. hét után akarom elmondani, bár amilyen az alkatom, szerintem már hamarabb is látszani fog, hiába hordok majd olyan ruhákat, amik elfedik, szóval ezt majd az élet hozza.
2016. máj. 21. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

A férjem rögtön tudta mert együtt csináltuk a pozitív tesztet. Nagymamámnak, anyukámnak és barátoknak is azonnal elmondtam. :)


Tesóm most tudta meg hogy már orvos is látott.

A férjem viszont még nem mondta el az ő szüleinek, azt mondta megvárja a következő orvosi vizsgálatot amikor is 10 hetes leszek...


7hkm

2016. máj. 21. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nos, páromnak még aznap, h megcsináltam a tesztet, akkor voltam 6 hetes, én várni akartam a következő vizsgálatig, de egyre több kérdés merült fel bennem, úgyh szülőknek vagy 3 napra rá elmondtuk. párom elmondta még aznap legjobb barátjának, bár én kifejezetten kértem, hogy még senkinek se mondjuk. bnőmnek 8 hetesen mondtam el, főnökömnek 9 hetesen, bár utóbbinak csak azért, mert már egyik ismerős azt állította, hogy munkahelyemen hallott róla, bár hogy honnan, az rejtély, minden esetre nem akartam, hogy mástól tudja meg.
2016. máj. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!