Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a jobb ha egy baba februárb...

Mi a jobb ha egy baba februárban, vagy márciusban születne?

Figyelt kérdés

tudom nem így működik, de az első két esetben sikerült.júliusi gyerekeket akartunk, elsőre össze is jött, szerencsére.

most szeretnénk harmadikat, sajnos nem lehet nyári mert császár után 3 gyereket nem igazán tudnék ellátni egyedül.


ezért merült fel bennünk hogy akkor február március, aztán ha nem sikerülne tolodna.


2016. máj. 23. 13:12
 1/6 anonim ***** válasza:
51%

A február meg a március között nincs nagy különbség. Nem terveztünk így, de pont májusi lett a gyerek. Könnyebbség volt télen végigcsinálni a terhességet, a gyereket meg elég korán ki lehetett vinni a jó időben.


Ha akarnék még gyereket (nem), akkor az április-májusi születést részesíteném előnyben. Nincs még túl meleg, de már kellemes az idő. A terhesség meg télre esik, nem kell nagy hassal fuldokolni a kánikulában.

2016. máj. 23. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mi tudatosan áprilisi gyereknek terveztük, így is sikerült.


Szerintem a március-április jó, mert nagyobb eséllyel van már jó idő, és nem kell 2-3 hétre meleg téli cuccokat venni.

2016. máj. 23. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

március április volt a terv. de egy bnőm mondta hogy március olyan vírusos időszak.és belegondolva tényleg.így is nagyon félek hogy az oviból ha hazajön valami nehogy elkapjam..

és így jött a február

2016. máj. 23. 13:22
 4/6 anonim ***** válasza:
HÁt ha így nézzük akkor a február a legnagyobb influenza szezon, de ha azt akarod hogy a két nagy ne vigyen haza sok betegséget az elején, akkor inkább a májust ajánlom.
2016. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
A február sem kevésbé vírusos időszak, mint a március, tehát ebből a szempontból mindegy. És ugye egyhónaposan sem használ neki egy influenza. Úgysem lehet ezeket a dolgokat előre kiszámítani. Ha valaha választhattam volna, akkor márciusban szültem volna.
2016. máj. 23. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lányom márciusban született.Jobb volt ősszel-télen nagy terhesnek lenni, mintha nyáron kellett volna ugyanezt elviselni. Igaz, pont azon a tavaszon született, amikor extra hideg volt és sok hó, viszont mire ki lehetett vinni, kellemes idő lett, de nem túl meleg. Mire meg ismét jött az őszi vírusos időszak, addigra elmúlt fél éves is, megerősödött. Másodszorra novemberre voltam kiírva, hát sokkal kevésbé volt szerencsés az időzítés...


Mindegy, hogy februári vagy márciusi, ha újra terhes lehetnék, ilyen tájra időzíteném (sajnos nem kívánságműsor)

2016. máj. 23. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!