Lehetséges a baba?

Figyelt kérdés

Dienille fogamzásgátlót szedtem 2015.októbertől 2016.februárig. 2.5 hónap kihagyás után kezdtem el újból szedni.

1.levélből 1.2 hetet szedtem végig, 3 bogyó kimaradt.

Tegnap megszakítás nélkül történt meg az aktus.

Lehetséges,hogy babám lesz?


2016. máj. 24. 11:41
 1/4 anonim ***** válasza:

Tehát elvileg 2 hete szeded, de közben 3 szem kimaradt ezidő alatt.


Igen, lehetsz terhes. Gyakorlatilag semmit nem ért a gyógyszerszedés.

2016. máj. 24. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

hát.. ahogy az első is írta nem voltál igazán voltál védett..

szóval elég nagy az esélyed a babára

2016. máj. 24. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én is a Dienillét szedtem 2,5 évig egyhuzamban aztan elfogyott es mivel kulfoldon laktam addigra mar es epp itt fogyott el igy nem szedtem sem azt sem masikat.

Itt nem is lehetett ezt kapni. Elmentem a haziorvoshoz receptert januar 16-an. Aztan vartam, hogy megjojjon...ja azota is varjuk 😀🙂 Most vagyok 20 hetes terhes boldog kismama:)


Nem szedtem, ovszerrel voltunk egyutt egyebkent. Egyetlen egyszer megszakitasosan...... Abbol lett a baba pedig a parom meg az orgazmus kozeleben sem volt es kihuzta.... Szoval ennyit a Dienillerol szerintem.

Ha nem szeretnel babat akkor imadkozz szerintem!

De 1 heten belul tesztelj es ird meg mi lett!!!!!!'

2016. máj. 24. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Teszteltem,negatív lett, és most megjött a menstruációm is!

Köszönöm a válaszaitokat ! :)

2016. jún. 5. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!