Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 18. Hetes babòcis vagyok,...

18. Hetes babòcis vagyok, szerintetek jò hogy 2 napja mozdult meg elsőnek, es tegnap meg megfordult teljesen a hasamba?

Figyelt kérdés

Tegnap reggel konkrètan a kicsi megfordult a hasamba teljesen. Ez reggeli utàn törtènt. Csak azt ereztem hogy szètszakìtja a hasam teljesen meg feszìtett... csinaltam is egy csodaszupi kèpet.

Szerintetek nem korai ez mèg hogy mar ìgy megmutatta magàt ? Nem tudjuk mèg hogy kislany vagy fiù mèg 2 hèt mire megtudhatjuk :)


[link]


2016. máj. 27. 14:41
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet nekem is csinál hetek óta, egy nap többször is átfordul :) ma töltöttem a 18. hetet
2016. máj. 27. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
0%
Mindegy csak felfelé ne forduljon.
2016. máj. 27. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Semmi baj, de fogsz ennél még 1000x furcsábbakat látni/érezni a hasadon. :)
2016. máj. 27. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Babócis vagy?? :O :D Na még ezt sem hallottam, mindig tanul az ember.

Nem korai amúgy, biztos olyan vagy alkatilag, meg a méhlepény is úgy helyezkedik hogy ennyire érezni/látni lehet. Én ducibb vagyok, elöl tapadt a méhlepényem, jóval később lehetett csak kivülről is látni a baba mozgását. A babóciét :D.

2016. máj. 27. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
31%
Babócis, meg csudaszupi... Úr Isten....
2016. máj. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm azoknak akik normàlis vàlaszt adtak , mivel első baba ìgy mèg elèg sokminden ùj.

Az utolsò kommentelőnek meg üzenem , a magyar mentalitàs ùjra megmutatkozott. :) !

Ha normàlisan èrdemben nem tudsz hozzàszòlni mint màs, nem èrtem mièrt ìrsz ide ! Szèp estèt.

2016. máj. 28. 00:25
 7/7 Andtica ***** válasza:
Gratulálok a picihez! Az utolsó válaszadóra ne is hederíts! Ő biztos nem becézgeti, szeretgeti a babócáját :D További szép babavárást! 10 hkm
2016. máj. 28. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!